Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy w zagranicznych reprezentacjach
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
RedLucas - może to nie był, jakiś superturniej, ale rok temu na MŚ U-20 Szetela zaprezentował się bdb. Niestety USA nie wyszło z grupy.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
09-07-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
Jak dla mnie to Szetela powinien poszukać nowego klubu. Zapewne niektóre kluby pamiętają jego bardzo dobre występy na wspomnianych MŚ U-20 i nie jest powiedziane, że trafiłby do jakiegoś słabego klubu...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2008 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
maju1309 napisał(a):O niebo lepsze byłoby postawienie na Obraniaka, niż na Rogera
Skąd takie wnioski?
maju1309 napisał(a):Chłopak jest młody, już doświadczony, o kogoś takiego chodzi. A przede wszystkim jest lepszy od 3/4 naszej repry.
Roger również taki jest, a na dodatek lepszy od 20/23 naszej kadry.
maju1309 napisał(a):Również Aquafresca (możliwe, że popełniłem błąd w pisowni) to ktoś, nad kim trzeba się zastanowić.
Wybrał reprezentację Włoch.
maju1309 napisał(a):Tak na serio, to szkoda, że nie dał ze względu na jednego zawodnik - Jelenia ;] Janas na niego stawiał. Ale to o czym innym ;]
Jeleń się niczym specjalnym nie wykazał ostatnimi czasy, nawet kontuzję leczył.
09-07-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
Widze, ze musze zainterweniowac bo szerzy sie krytyka o nic, jak zwykle ludzie, ktorzy maja srednie pojecie zabieraja glos i przedstawiaja bledne przeswiadczenia jako fakty. Jedziemy od poczatku.

RedLucas napisał(a):Niedawno było jeszcze głośno o Robercie Acquafresce. Według mnie chłopak ma naprawdę spory talent, no ale niestety znowu PZPN w porę się nie zorientował i zawodnik wybrał Włochy...

Aquafresca nigdy nie chcial grac w reprezentacji Polski. Bajke o tym, ze moze dla niej grac wymyslily Bonki i inni ludzie, ktorzy ogladali go w akcji i wiedzieli o polskich korzeniach. On to podlapal, bo ulatwilo mu to zalapanie sie do reprezentacji Wloch. W zaden sposob nie zawinil tu PZPN, ktory i tak nie mial szans na zwerbowanie tego zawodnika.

Cytat:O niebo lepsze byłoby postawienie na Obraniaka, niż na Rogera (ale nie wznawiajmy od nowa tej dyskusji). Chłopak jest młody, już doświadczony, o kogoś takiego chodzi. A przede wszystkim jest lepszy od 3/4 naszej repry. Ma pewne miejsce w zagranicznym klubie, coś znaczącym zagranicznym klubie. Oczywiście będę bronił swego zdania i w tym gronie wyliczę Tyrałę. Również Aquafresca (możliwe, że popełniłem błąd w pisowni) to ktoś, nad kim trzeba się zastanowić.

Nie byloby o niebo lepsze postawienie na Obraniaka niz na Rogera. Roger to prawdopodobnie lepszy zawodnik i nie zmieni tego fakt, ze Obraniak gra za granica, bo w klubie pokroju Lille Roger tez lapalby sie do pierwszej druzyny. Pisze "prawdopodobnie", bo Obraniaka widzialem w akcji raptem 3 czy 4 razy i nie moge go na tej podstawie w pelni ocenic, ale podejrzewam, ze ty tez go czesciej nie widziales.

Z Aquafresca oczywiscie pomysl wyborny. To nic, ze nie chce grac dla reprezentacji Polski. Mozemy go zmusic sila.

Cytat:A jeśli chodzi o tych, którzy już nie zagrają w naszej kadrze. Myślę, że Klose, Podolski to temat zbyt odległy. Już dawno zdążyli skreślić się z listy potencjalnych reprezentantów Polski. A co myślicie o Szeteli? Janas znalazł w Polsce "dwustu takich Szeteli".

Szetela to obecnie najglupszy trend wsrod polskich pismakow i kibicow. Wszyscy kreuja go na zawodnika, ktorego Polsce niby brakuje i ktory na pewno gralby w reprezentacji. Wszystko na podstawie kilku minut w reprezentacji USA i bramce strzelonej na Mistrzostwach Swiata do lat 20. A zmarnowany sezon w Racingu i Brescii, gdzie w ogole nie potrafil sie przebic jest juz bez znaczenia, bo zdecydowanie latwiej jest krytykowac bezpodstawnie i dac upust emocjom.

Pewnie slowo "dwustu" tez bierzesz na powaznie, a nie jako przenosnie?

W jaki niby sposob Obraniak jest bardziej polski niz Roger? Bo jego dziadek byl Polakiem? A on sam byl w ogole kiedykolwiek w Polsce, mieszkal w Polsce, mowi po polsku?

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
Chociaż ma dziadka Polaka, Roger, zanim nim Legia go nie ściągnęła, w życiu ani razu nie pomyślał o Polsce.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
10-07-2008 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
maju1309 napisał(a):Chociaż ma dziadka Polaka, Roger, zanim nim Legia go nie ściągnęła, w życiu ani razu nie pomyślał o Polsce.

Ale idac tokiem rozumowania dumnego Polaka to jego dziadek wyjechal z kraju, zdradzil Polske i nigdy do niej nie wrocil. Jest wiec zdrajca narodu. Ukamienowac razem z Rogerem.

jestem barmanem na tym dancingu
10-07-2008 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #22
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
Niech walczą na śmierć i życie, a tego który wygra ukrzyżujemy. Jak w "Spartakusie".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-07-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
maju1309 napisał(a):Chociaż ma dziadka Polaka, Roger, zanim nim Legia go nie ściągnęła, w życiu ani razu nie pomyślał o Polsce.
Wierząc Pismu Świętemu, wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy. To też jakieś powiązanie.
11-07-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Polacy w zagranicznych reprezentacjach
Temat raczej się nie przyjął. Jeśli znajdzie się jakiś piłkarz z polskimi korzeniami, który mógłby grać w reprezentacji to można o tym podyskutować w dziale 'Reprezentacja Polski'. O innych Klose i Acquafrescach też dyskutujemy w dziale o reprezentacji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-08-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości