Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeżyjmy to jeszcze raz...
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1
Przeżyjmy to jeszcze raz...
Dzisiaj naszło mnie jakoś na wspominki z różnych imprez sportowych i w ten sposób zrodził się pomysł na taki temat. Z założenia ma on dotyczyć naszych wspomnień, refleksji, czy też opinii dotyczących tego, co działo się w sporcie kilka i kilkanaście lat temu. Czasem miło przypomnieć sobie odległe, acz piękne chwile w świecie sportu, których byliśmy świadkami Wink

To ja zacznę od EURO 2000. Turniej dla mnie szczególny, bo pierwszy, który pamiętam. Kto wie, czy nie pierwszy kontakt ze sportem w telewizji ( bo czy finału ligi mistrzów, z roku poprzedzającego owe mistrzostwa, byłem do końca świadom, pewnie nie rozszyfruję już nigdy Smile ) Tak, czy inaczej te mistrzostwa, to było coś wyjątkowego i myślę, że wtedy, w wieku siedmiu lat, kształtowała się moja miłość do sportu. Mistrzostwa Europy w Belgii i Holandii do dziś uważam za najpiękniejszą imprezę piłkarską, jaką miałem przyjemność podziwiać. Może częściowo z racji ogromnego sentymentu, o którym już wspominałem, ale chyba i obiektywnie patrząc, był to kapitalny turniej, obfitujący w mnóstwo goli i wiele emocjonujących meczy, których najlepszym zwieńczeniem był sam finał Wink A pomyśleć, że minęło już 11 lat Smile

Tak więc zachęcam do dzielenia się własnymi kibicowskimi wspomnieniami i życzę nam miłej dyskusji o przeszłości Smile

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
06-08-2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Przeżyjmy to jeszcze raz... - robaldo - 06-08-2011 20:10
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Kwas - 06-08-2011, 20:39
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Adis - 06-08-2011, 21:59
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Mata - 07-08-2011, 11:56
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - mucha - 07-08-2011, 12:22
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Lisu - 07-08-2011, 12:34
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Intel - 07-08-2011, 13:52
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - paolo - 07-08-2011, 18:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości