Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia w klubie z Old Trafford
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #61
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
IMO, patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat sportowej klasy :

#10 - Neville
#9 - Evra
#8 - Rooney
#7 - RvN
#6 - Beckham
#5 - Keane
#4 - Ferdinand
#3 - Scholes
#2 - Giggs
#1 - Ronaldo

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-01-2010 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
manusite.pl napisał(a):Zawodnicy Manchesteru United wydali całkiem pokaźną sumę pieniędzy na zakup nowego plazmowego telewizora, który będzie im służył pomocą przy rozpracowywaniu rywali w ośrodku treningowym Czerwonych Diabłów - taką informację podał dziś Daily Star. Co ciekawsze to sami piłkarze mistrza Anglii zrobili zrzutkę na ten ogromny plazmowy telewizor, który kosztował ich około 80 tys. funtów!

"Potrzebowaliśmy dźwigu, aby go podnieść" - powiedział na temat nowego zakupu pracownik ośrodka w Carrington, Clive Snell.

Miejmy nadzieję, że zawodnicy kupili telewizor z własnej inicjatywy, bo jeżeli klub nie stać na takie cacko, to zbyt dobrze sprawa z finansami nie wygląda. Co by nie mówić, w takiej rozdzielczości to rozgryzą każdego rywala.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-01-2010 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #63
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Tak naprawdę będą oglądać Polsat HD.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-01-2010 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #64
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
sky sports napisał(a):Manchester United have reported pre-tax profits of £48.2million for the year to June 30th 2009 and have also announced plans to raise £500million.

The sale of Cristiano Ronaldo to Real Madrid for £80million in the summer was included in the profits as was the £41.9million paid out in interest on the huge loan of £509.5million used to help fund the Glazers' takeover of the club in 2005.

The club also announced that turnover was up from £80.4million in 2008 to £91.3million a year later.

In order to deal with the crippling debt at Old Trafford the champions have announced plans for a bond scheme to be introduced in a bid to raise £500million to replace some of the existing debt.

This would enable institutions or private investors to invest in the club and would offer the club more generous interests rates compared to the 14 per cent they are currently paying.

Without the world record sale of Ronaldo, the Red Devils would have been reporting a loss of £31.8million pounds, a situation that clearly is unsustainable over the long term, hence the bonds issue.

"Manchester United today announced that it will be seeking to raise approximately £500million aggregate principal amount from an offering of senior secured notes due 2017," a United statement said.

"The notes, whose proceeds will be used to refinance existing debt secured against the club, will be issued by MU Finance plc."

United have also announced that American finance giant Aon will take over as the team's primary shirt sponsor next year bringing in increased guaranteed income.

However that has not stopped supporters from being extremely concerned with the club's somewhat perilous financial situation amid mounting interest rates.

Czyli dobrze nie jest Sad

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-01-2010 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #65
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Mógłby to ktoś przetłumaczyć? Bo tu jest tyle dziwnych słów, że nie potrafię tego poskładać do kupy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-01-2010 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #66
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Nie chce mi się tłumaczyć słowo w słowo ale w skrócie: Mamy 48.2 miliona funtów zysku wliczając w to 80 milionów za Ronaldo. Czyli bez Crisa mielibyśmy za zeszły rok 31.8 miliona straty a to dużo. Oznacza to dwie rzeczy: po pierwsze kasa za Crisa oczywiście w większości poszła się jebać (to 48.2 miliona to jeszcze nie kasa na transfery a po prostu zysk firmy, z tego SAF dostanie myślę max 20 baniek) po drugie dług faktycznie zjada wszystkie nasze zyski skoro w sezonie kiedy zdobywamy tyle trofeów (a są one jednym z głównych źródeł dochodu (wraz ze sponsoringiem i sprzedażą biletów)) musimy sprzedać najlepszego zawodnika żeby nie wyjść na spory minus.

Oprócz tego piszą tam jeszcze o wypuszczanych przez nas nowych obligacjach (w kwocie 500 milionów o ile dobrze zrozumiałem) żeby zredukować dług

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-01-2010 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #67
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Sprzedaż Ronaldo uratowała finanse MU - na mufc.pl jest przetłumaczone.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-01-2010 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #68
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
No cóż, pomódlmy się za bogatych Arabów i Chińczyków.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-01-2010 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
manusite.pl napisał(a):Manchester United zakończył współpracę ze Sportingiem Lizbona. Włodarze z Old Trafford są zadowoleni z powodu zakończenia umowy, ponieważ była dla nich jak twierdzą "zbyt restrykcyjna" i mogła popsuć ich ewentualne relacje z Benficą w sprawie ewentualnych transferów. Jednakże United zamierzają przedłużyć umowy z innymi klubami z którymi współpracują: Desportivo Brasil oraz Royal Antwerp.

Czy to prawda, na 100% nie wiem. Twierdzą tak redaktorzy z The Guardian, którzy napisali jeszcze, że Lizbończyków zastąpi Man City, to tak swoją drogą. Może United tak postąpiło, aby sprowadzić Angela Di Maria? W sumie nie mam nic przeciwko, o ile Argentyńczyk sobie u nas poradzi. Jest młodszy od Joe Cole'a o 7 lat i występuje na lewym skrzydle.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-01-2010 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Cytat:"Czerwone Diabły" mają ogromne kłopoty finansowe - według "Daily Mail" długi klubu wynoszą około 700 milionów funtów. Właściciele MU - rodzina Glazerów po raz pierwszy oficjalnie rozważa możliwość sprzedaży stadionu Old Trafford, co miałoby podreperować budżet klubu. Pod młotek mogą pójść także Wayne Rooney i baza treningowa w Carrington. O sprawie piszą m.in. prestiżowe "The Times" i "Guardian"

Tutaj więcej :http://www.sport.pl/pilka/1,65080,745323...fford.html

No to zajebiście, najlepiej to wyprzedać wszystko.... Rooneya za Evrę i Vidića też sporo będzie.

Wcześniej nie miałem nic przeciwko Glazerom, ale teraz to mnie już to wkurwia. Dlaczego Klub z Old Trafford ma ciągnąć tego amerykańskiego trupa? Co to za jakiś pomysł z obligacjami...

Niech Amerykanie, odpieprzą się od piłki. Kompletnie nic z tego dobrego nie wynika. (Nie żebym się rozczulał nad Liverpoolem, ale tam też jest przeginka już).
14-01-2010 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #71
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
A ja póki co z dystansem podchodzę do tych informacji. Media podłapały informację, że United ma problemy finansowe i teraz wymyślają, czego by tu nie sprzedać. Nie zdziwię się, jak za parę dni The Sun zasugeruje, że wszyscy zawodnicy United zostali wystawieni na listę transferową Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-01-2010 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Powyższą informację po części zdementował dziś Joel Glazer (nie wspomniał nic o transferach).

manusite.pl napisał(a):"To jest niesamowicie niedorzeczne. To jedna z najbardziej przykrych plotek jakie czytaliśmy i zapewniamy każdego z osobna, że takie zdarzenia nigdy nie będą miały miejsca. Nie ma nawet na to najmniejszych planów. Old Trafford to ikona tego klubu" - powiedział Joel.

Na pewno OT by nie sprzedali, ale długi są i gromadzi się już coraz większa kwota. Klub powinien przejąć solidny przedsiębiorca, który ma swój sposób na kryzys i nie obciążałby finansów MU. A Glazerowie niech wypierdalają do Niemiec na ogórki.

--
Nigeryjska firma Globacom podpisała umowę z Manchesterem United. 5-letnia umowa gwarantuje United zysk w wysokości 5 mln funtów. Globacom jest największym operatorem sieci telefonów komórkowych w Nigerii.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-01-2010 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #73
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Cytat:Kibice Manchesteru United zamierzają wysłać petycję do Sir Aleksa Fergusona, w której poproszą, aby szkocki manager zrezygnował z funkcji szkoleniowca Czerwonych Diabłów na znak protestu przeciwko właścicielom klubu – rodzinie Glazerów!

Pomysł ten został przedyskutowany na specjalnie zwołanym spotkaniu grup kibicowskich Manchesteru United. Fani zamierzają również zbojkotować spotkanie Czerwonych Diabłów w Lidze Mistrzów z AC Milanem 10 marca oraz poprosić Erica Cantone o objęcie funkcji ich symbolicznego przywódcy!

Na zebraniu, które odbyło się po meczu drużyny Red Devils z zespołem Burnley przybyło ponad 300 zagorzałych sympatyków United. Na pomysł wysłania petycji do Fergusona wpadł Johnny Flacks, jeden z założycieli Niezależnego Stowarzyszenia Kibiców Manchesteru United.

"Te działania nie są absolutnie wymierzone w Aleksa Fergusona. Twierdzi on jednak, że jest socjalistą, przedstawicielem ludu i prostych kibiców, więc sam musi być przerażony tym, co dzieje się w United. To może zadziałać, jeśli tysiące kibiców wyśle kopie petycji do Szkota, a on zobaczy i zrozumie nasz strach przed dalszymi rządami Glazerów, przez które niszczona jest potęga tego klubu. Nie chcemy do tego doprowadzić i myślę, że on też tego nie chce." – powiedział Flacks.

Kibice mają nadzieję, że ewentualna rezygnacja Szkota z funkcji managera Manchesteru United zmusi do opuszczenia Old Trafford znienawidzonych przez wszystkich kibiców właścicieli klubu.

Wojna między sympatykami Czerwonych Diabłów a amerykańskimi biznesmenami zaczęła się już w chwili przejęcia przez nich klubu, czyli w 2005 roku. Od tego momentu fala niechęci narastała, a swój kulminacyjny moment osiągnęła właśnie teraz, kiedy okazało w jak wielkie długi wpędziła zespół Red Devils rodzina Glazerów.

Ceny biletów, które po przejęciu klubu przez Glazerów poszybowały niebotycznie w górę z pewnością również nie przysporzyły fanów nowym właścicielom. Dodatkowo niedawno w mediach pojawiły się informacje jakoby amerykanie chcieli sprzedać Old Trafford oraz ośrodek treningowy w Carrington, a także największą gwiazdę zespołu – Wayne'a Rooneya.

Już nie wiem, co jest prawdą, a co nie. Ale powiem krótko - jeśli to fakt, to chyba tych naszych kibiców zdrowo popierniczyło. Protest jak najbardziej tak, ale sposób zdecydowanie nie ten.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-01-2010 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Nasi kibice zawsze byli specyficzni Wink Robili nieraz dziwne akcje, śpiewali dziwaczne piosenki o swoich zawodnikach, mnie nie dziwi, że wpadli na taki pomysł. Myślę, ze nikt tego poważnie nie traktuje, ilu takich kibiców co by chciało podpisać taką petycje mogłoby się zebrać? Na pewno niewielu.

Ciekawe ile jest prawdy w plotkach, że jak chłopaki byli w Katarze, to toczyły się rozmowy o przejęciu klubu przez Arabów. Nie wiem już czego chcieć, ale chyba wolę szejków, niż popiepszonych Amerykanów - na tej zasadzie co oni kupili klub, to i ja bym mogła kupić Manchester Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #75
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Kiedyś prima aprilis był później. Teraz przychodzi z wyprzedzeniem, jak Boże Narodzenie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-01-2010 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości