Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia w klubie z Old Trafford
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #91
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
http://www.redcafe.net/f6/they-were-my-heroes-285233/

Polecam. Zresztą ten facet jako jeden z niewielu potrafi pisać tak, że chwyta za serce. To nie pierwszy jego świetny tekst nt. Dzieciaków Busbyego.

Cytat:“They say that they were the best team that we have ever seen. Well, maybe.

They say that they may have gone on to be the best team that we have ever seen. Well – again, maybe.

However, there is one thing that is for certain – they were certainly the best loved team that there has ever been.”

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-02-2010 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
artykuł z http://www.angielskapilka.com

Cytat: 21- letni Jerry Vyse, pracując w jednym ze sklepików na Old Trafford, stracił posadę z powodu noszenia żółto-zielonego szalika, który jest wyrazem poparcia dla ruchu kibicowskiego sprzeciwiającego się polityce właściciela Manchesteru United Malcolma Glazera.

- Kupiłem szalik poza stadionem i powiedziałem sprzedawcy, że założę go na moją zmianę podczas wieczornego meczu z Milanem. Ostrzegł mnie, że niektórzy pracownicy wylecieli za to z pracy - mówi Vyse.

Swój nowy zakup założył w przerwie meczu i od razu dostał wsparcie od fanów United pojawiających się w jego barze i mających na szyi barwy symbolizujące sprzeciw wobec Glazera, który zadłużył klub z 700 milionów funtów.

- Kierownik przyszedł do mnie i kazał mi zdjąć szalik. Kibice, którzy byli w około, w większości także ubrani w te barwy, zaczęli na niego buczeć i gwizdać. Denerwowali się także dlatego, że wstrzymał całą kolejkę do kiosku. Gdy odmówiłem, dostałem wsparcie, pojawiły się oklaski. Zażądał bym poszedł z nim, bo mój szalik jest "anty-Glazerowy" - relacjonuje Vyse.

- Mamy bardzo szczegółowe przepisy odnośnie ubioru naszych pracowników. On się do nich nie zastosował i dlatego musiał odejść - oświadczył rzecznik prasowy klubu.

Po meczu Ligi Mistrzów z AC Milanw identycznym szaliku widziano byłą gwiazdę Manchesteru, a obecnie piłkarza Milanu Davida Beckhama. Po całym zdarzeniu zawodnik zarzekał się, że nie wiedział iż podniesiony z murawy szalik jest rekwizytem związanym z protestem.

Uważam, że takie zachowanie było czystą solidarnością z kibicami MU i protestem przeciwko polityce Glazera, a kierownik zwolnił człowieka nie za określony strój tylko za coś innego. Pierwsze słyszę żeby ktoś stracił prace za noszenie szalika... :roll:

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
17-03-2010 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
W Związku Radzieckim trafiałeś do szpitala psychiatrycznego za źle napisany artykuł. Trzeba się przyzwyczaić, że Amerykanie, nie gęsi, swoje metody mają.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
17-03-2010 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
W Związku mówisz.. niedawno w Rosji zginął jeden dziennikarz, i zamknięto pewną gazete. Za artykuły o Putinie i Kremlu. No ale to nie ze względów politycznych :roll:
17-03-2010 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #95
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Ale u nich tak od zawsze, na Old Trafford niekoniecznie.


Fan United od 1992 roku
17-03-2010 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Nie mam pojęcia gdzie to napisać...

Został ogłoszone godziny, w których zagramy sparingi przed sezonem i na szczęście nie będzie trzeba siedzieć do 3 nad ranem jak rok temu, żeby pooglądać Diabełki.
z MLS - 20.30
Chicago Fire - 20:00
Seattle Sounders - 22:00
New England Revolution - 20:00
03-04-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #97
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Ja wstałem o 4 rano żeby obejrzeć mecz z ChivasSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-04-2011 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
ja też

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
03-04-2011 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #99
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
[Obrazek: Jack-Marshall1.jpg]

To zdjęcie zrobione zostało dzisiaj podczas wizyt Jacka Marshalla w Carringhton. Chłopak walczy z rakiem i guzem mózgu. Zaproszony wraz z całą rodziną został przez Ferdinanda.
Powyższe zdjęcia chwyta trochę za serce.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-04-2011 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #100
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
twitpic.com/4ktv46

Tu gdyby co, macie jeszcze parę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-04-2011 05:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #101
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Cytat:Fani Manchesteru United wywołali burzę na Wyspach, po tym jak jedna z ich kibicowskich stron wprowadziła do sprzedaży gadżety szydzące z tragicznych wydarzeń na stadionie Heysel w 1985 roku. Tuż przed finałowym meczem Pucharu Europy, kibice Liverpoolu starli się z fanami Juventusu w wyniku czego zginęło 39 osób.

Strona Republik of Mancunia sprzedawała koszulki i odznaki na których widnieją trzy gwiazdki symbolizujące ilość triumfów Czerwonych Diabłów w Pucharze Europy. Tuż pod nimi widnieje hasło "Bez zabijania", co według fanów Liverpoolu wyraźnie nawiązuje do wydarzeń ze stadiony Heysel. Kibice "The Reds" poczuli się zniesmaczeni. Sprzedawanie koszulek uznali za czyn "haniebny" i są zdania, że jest to "czerpanie korzyści ze śmierci".

Po ich interwencji gadżety w poniedziałek zostały wycofane ze sprzedaży. Na stronie nadal można jeszcze zobaczyć jednak grafikę, która była nanoszona na produkty.

Ktoś wie, o jaką koszulkę chodzi, bo byłem na stronie RoM i nie mogę znaleźć tej koszulki.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-05-2011 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Ech...

inna sprawa, że kibice Liverpoolu są nie lepsi, nieraz szydzą z katastrofy w Monachium

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-05-2011 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #103
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Podejrzewam, że chodzi o koszulki z tekstem tej przyśpiewki:

http://www.youtube.com/watch?v=yiUv3oApubw

Szczerze nigdy się nie zastanawiałem czy nawiązuje ona do Heysel ale jeśli tak to to bardzo daleko pociągnięta interpretacja. Inna sprawa, że w Heysel to liverpool był agresorem a nie ofiarą, więc jeśli ktoś miałby się oburzać to Juventus a nie scouserzy

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-05-2011 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #104
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Sprawę wyjaśnia Scott The Red.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-05-2011 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #105
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Jaroldz napisał(a):
Cytat:Po ich interwencji gadżety w poniedziałek zostały wycofane ze sprzedaży. Na stronie nadal można jeszcze zobaczyć jednak grafikę, która była nanoszona na produkty."


Ktoś wie, o jaką koszulkę chodzi, bo byłem na stronie RoM i nie mogę znaleźć tej koszulki.
grafika, koszulki już nie znajdziesz.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-05-2011 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości