Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia w klubie z Old Trafford
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
DOdajmy, że AIG podpisała ten kontrakt na 4 lata. Dwa już za nami i zgodnie z tym wszystkim zapłaciła nam tylko połowę umowy. A gdzie druga połowa? Gdyby teraz AIG rozwiązało kontrakt jesteśmy 28 mln w plecy.

To co nas czeka w najczarniejszych snach, poniekąd potkało WBA. Im również w tym roku wygasła umowa z dotychczasowym sponsorem, a wraz z problemami gospodarczymi an całym świecie do dnia dzisiejszego nie potrafią znależć sponsora.

Ja jestem osobą lubiącą wybiegać daleko w przysłość w sprawach, które poniekąd mnie dotyczą (w końcu jestem fanem jakiegoś MU Big Grin ) i tak sobię myślę, czy, aby na pewno będzie z nami tak tragicznie, jak się wydaje. 28 mln, to nie oszukujmy się, nie jest ogromną sumą (więcej zapłaciliśmy za Teveza). No, ale ślepo we wszystko inwestujący Glazerowie to mimo wszystko duża strata. Sam stadion nas nie utrzyma. I wtedy zobaczymy, komu w sercu siedzi ten klub, a także to będzie szansa dla naszych młodziaków, ale jakoś specjalnie nie chce mi się wierzyć, żeby taki Evans siedział teraz w domu i modlił się o bankructwo AIG i Glazerów.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-10-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - maju - 08-10-2008 18:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości