Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia w klubie z Old Trafford
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford
pawlo napisał(a):Olle zacznijmy od tego, ze sektor bankowy nie zostal odratowany.
Wiem, dlatego napisałem, że został odratowany tymczasowo Smile

Wydaje mi się, że Glazerowie będą musieli jednak wypłacić coś z własnej kieszeni, właśnie na transfer Teveza, bo od 3 lat nasz budżet jest (a przynajmniej powinien być) nastawiony na spłatę długu. Nie sądzę by klub był w stanie nagle wysupłać 30 milionów funtów. Problemy amerykańskich banków szybko przełożą się na oprocentowanie kredytu (ponoć już teraz wynosi ono około 20%), ale nawet gdyby było ono stałe to i tak oznacza to dla nas przyrost rzędu kilkudziesięciu milionów funtów rocznie. Pod tym względem jednak lepiej mieć Romka za właściciela.

PS. A UEFA i Platini znowu zaczynają swoją gadkę o wykluczeniu zadłużonych klubów z rozgrywek europejskich, co jest pomysłem tak idiotycznym, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Idąc ich tokiem rozumowania Arsenal nie powinien budować nowego stadionu, tylko oszczędzać przez kilkadziesiąt lat aż uzbierają kilkaset milionów funtów, a do tego czasu dusić się na wiekowym Highbury Smile.
09-10-2008 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wydarzenia w klubie z Old Trafford - Olle - 09-10-2008 08:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości