Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #31
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Wygrana z Fulham na wyjeździe powinna być czymś normalnym? To nie La Liga, gdzie każdy mecz poza Grand Derby jest formalnością. Akurat CC to był dla nas w ostatnich latach jeden z cięższych terenów.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-12-2011 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #32
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Dla nas w takiej sytuacji, jak obecnie jesteśmy- tak. Gonimy City, która narzuca ciężkie warunki, więc nie możemy pozwolić, żeby teraz ich przewaga jeszcze się powiększyła. Chodzi mi jednak głównie o to, że niektórzy za bardzo się rozpływają nad tą jedną dobrą połową w naszym wykonaniu i to w dodatku z przeciwnikiem, który był tego dnia wyjątkowo słabo dysponowany. Fakt, że zagraliśmy jeden z lepszych meczy ostatnio, ale tak powinna wyglądać nasza gra na co dzień jeśli chcemy zdobyć mistrza.
24-12-2011 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Martwię się, że zagraliśmy dobry mecz, nie wiem co to znaczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-12-2011 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #34
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Malkontentyzm, narzekactwo, sceptykalizm. Zaraz zaczniemy wygrywać znów 1:0 i wtedy będziecie się cieszyć, że "trudne 3 punkty wywalczone zostały na trudnym terenie".

A ja wolę popatrzyć, jak chłopaki w pięknym stylu roznoszą Fulham. Isn't it strange?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-12-2011 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Szczerze mówiąc to na obecnym etapie sezonu pieprzy mnie City i ich wyniki. Jeśli United grają tak, że tylko wstać i zaklaskać to jest to dla mnie najważniejsze. W ostatnich tygodniach siadam przed TV i czekam z niecierpliwością na mecz, dawno tak nie miałem i mało mnie obchodzą w tym momencie niebiescy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-12-2011 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #36
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Dokładnie Michale. Ale mnie ciekawi, dlaczego jak rozjedziemy przeciwnika, okazuje się, że on był chujowy, a nie my zajebiści. :-D W drugą stronę to tak nie działa - jak nie idzie, to jesteśmy chujowi, nawet jeśli mamy po prostu pecha.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-12-2011 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #37
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
panopticum napisał(a):Ale mnie ciekawi, dlaczego jak rozjedziemy przeciwnika, okazuje się, że on był chujowy, a nie my zajebiści. :-D W drugą stronę to tak nie działa - jak nie idzie, to jesteśmy chujowi, nawet jeśli mamy po prostu pecha.

Jest taka szkoła motywacyjna opierająca się na dokładnie tychże założeniach: deprecjonowanie sukcesów, podkreślanie porażek. Tyle, że ona działa nie na każdego, a w dodatku: trzeba mieć z osobą motywowaną jakiś kontakt. Wątpię, że nasi piłkarze czytają redcafe.pl, więc można sobie dać z tym spokój. Wink

Dokładnie Michał, ostatnio miałem taką podnietę przed naszymi meczami w okresie sierpniowo/wrześniowym.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-12-2011 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #38
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Nie chodzi mi o narzekanie dla zasady albo o to, że nie podoba mi się jak teraz gramy. Z Fulham zagraliśmy świetny mecz, jednak moim zdaniem okres świąteczno-noworoczny dopiero się zaczął i myślę, że o prawdziwym powrocie do najwyższej formy będzie można mówić dopiero jeśli dwa nadchodzące mecze zagramy na takim samym poziomie. Chodzi o to żeby za szybko nie popadać w euforię i nie rozczarować się za bardzo jeśli coś w nadchodzących dniach pójdzie nie tak. Trochę racji jest w tym co pisał Mubinho, nie chcę jednak deprecjonować sukcesów, tylko nie cieszyć się za szybko.
24-12-2011 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #39
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
No tu trzeba oddać, że na następne dwa mecze czeka się chyba jeszcze bardziej bo każdy ma przeczucie, że znów może paść bardzo dużo bramek. I oby tak było Wink
24-12-2011 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości