Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #46
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
A to w innych klubach jest inaczej?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-01-2012 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #47
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Inne kluby zapłaciły FA i mają zgłoszonych po 40 zawodników do rozgrywek Wink

Co do sztabu medycznego to sam nie wiem. Niby już drugi sezon z rzędu mamy tak plagę kontuzji, z drugiej nasz sztab zawsze był chwalony bardzo nawet przez kibiców innych drużyn. Zawsze nasi zawodnicy wracali do gry po takich samych kontuzjach znacznie szybciej niż inni. To mi się podoba bardzo, z drugiej te kontuzje. Może to jednak tylko pech.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-01-2012 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #48
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Zastanówmy się czy na prawdę jest tak źle... Kontuzje kontuzjami mamy ich sporo pod koniec roku. Ale po styczniu łapiemy formę taką, że niszczymy wszystko z drobnymi wpadkami. Można narzekać na sztab lub metody treningowe, ale problem jest tylko w pierwszej połowie sezonu. W drugiej wracają zawodnicy i to w formie.

I też warto zwrócić uwagę na fakt, że nasi gracze praktycznie zawsze wracają szybciej niż jest to planowane.
05-01-2012 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #49
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Hubercik napisał(a):I też warto zwrócić uwagę na fakt, że nasi gracze praktycznie zawsze wracają szybciej niż jest to planowane.

Bo medialne barany zawsze wymyślają chore terminy powrotów i nie sądzę, żeby tylko w United kontuzje leczyli szybciej niż jest to przewidywane.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
05-01-2012 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #50
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
To zapytaj graczy Arsenalu o to jak szybko wracają ich zawodnicy :lol: Ci to mają fenomenalny sztab medyczny

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
05-01-2012 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #51
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Już nawet uciekając od transferów i sztabu, kontuzji, to na myśl podsuwa się mentalność zespołu.
Co się stało z zespołem który z podobnym zeszłorocznym składem mógł zrobić kilka comebacków?
Widać było z Baselem jakby im się grać nie chciało, wczoraj też, nie zależało, 2 minuty weszli i opadli jak się nie udało strzelić. Czy to wina tego jak to wielki Manchester United po zwycistwach nagle dostał od kogoś kto znajdował się niegroźnie daleko w tabeli 1:6? Czy to przez to, że wielki Manchester nie mógł po raz drugi wygrać z kimś kto już raz powstrzymał nas od zwycięstwa w LM? Czy to przez to, że nie ma już zawodników jak Neville, którzy cenili sobie diabła ponad wszystko, że dla młodych liczą się pieniądze, nie zależy im tak. Na pewno ta mentalnośc ma znaczenie, bo jak nie stracimy i szybko wbijemy to możemy wygrać 5:0, a jak przez przypadek stracimy pierwsi to już koniec. Czy w ogóle w tym sezonie chociaż raz wygraliśmy po przegrywaniu nawet 1:0?

LOVE UNITED!
05-01-2012 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #52
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
PiotroV napisał(a):Czy w ogóle w tym sezonie chociaż raz wygraliśmy po przegrywaniu nawet 1:0?
Z City,

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-01-2012 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #53
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
panopticum napisał(a):
PiotroV napisał(a):Czy w ogóle w tym sezonie chociaż raz wygraliśmy po przegrywaniu nawet 1:0?
Z City,
Masz rację, zapomniałem o tym.

LOVE UNITED!
05-01-2012 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #54
Re: PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Wprawdzie jest już kilka dni po meczu, ale dopiero teraz mam czas żeby co nieco napisać.

Było to jedno z takich spotkań o których chciałoby się jak najszybciej zapomnieć.
Wiedziałem, że spotkanie z Newcastle będzie trudne i że ewentualny remis nie będzie złym rezultatem. Niestety przegraliśmy 3-0 i co gorsze przegraliśmy zasłużenie. Już nie chodzi o to, że gospodarze strzelili dwie świetne bramki a kolejną dostali w prezencie, ale o przebieg całego meczu. Nasze dokonania były strasznie niedokładne, zanotowaliśmy masę niecelnych podań, głupich strat czy też nieprecyzyjnych przyjęć piłki a ciekawe akcje można policzyć na palcach jednej ręki.

Newcastle natomiast zagrali bardzo mądrze- od początku trzymali nas z daleka od swojego pola karnego, stosowali wysoki pressing i byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie no i skutecznie wykorzystywali swoje akcje. W tym meczu mogliśmy się przekonać dlaczego Newcastle jest tak wysoko w tabeli PL.

Ciężko kogokolwiek pochwalić po tym spotkaniu- atak nasz nie istniał, obrona popełniła straszne błędy, a pomoc została zjedzona. Mimo problemów kadrowych w takich meczach powinni dać znać o sobie liderzy zespołu- mam tutaj na myśli przede wszystkim Rooneya i Naniego...

Oby jak najmniej takich meczów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-01-2012 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości