Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #151
Re: Skoki narciarskie
Do dziś pamiętam MŚ w Predazzo. Jedno z najwspanialszych przeżyć w moim życiu.

Dziękuje za wszystko Adamie! Będzie o kim wnukom opowiadać.

PS. Ja biathlon oglądałem dla usłyszenia Jaroszyńskiego i Wyrzykowskiego Wink
03-03-2011 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #152
Re: Skoki narciarskie
Tyle lat w czołówce... Największy z największych Smile Dzięki Ci Adam Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
03-03-2011 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #153
Re: Skoki narciarskie
Łezka się w oku kręci. Tyle lat dostarczał nam wspaniałych emocji i to koniec. Adam był jednym z pierwszych moich sportowych idoli. Oglądając wywiad, w którym ogłosił zakończenie wspaniałej kariery zatkało mnie, mimo że ta decyzja była już od dawna do przewidzenia.
Oglądanie skoków już nie będzie takie same.
03-03-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Skoki narciarskie
"Z Małyszem" się wychowałem, Adam był jedną z najpiękniejszych części mojego dzieciństwa. Widząc skromność tego człowieka trudno mi uwierzyć, że zdobył niemal wszystko. Myślę jednak, że to nie krążki są dla niego najcenniejsze. On zdobył nasze serca. Nie potrafię sobie wyobrazić świata bez skaczącego Małysza, to tak jakbym się nagle znalazł w innym wymiarze. Adam był zawsze obecny, a nagle znika ze sceny. Nie mogę się z tym pogodzić.

Mamy swojego bohatera, mamy swój symbol, który choćby nie wiem co kochamy i kochać będziemy. Komentarz Szaranowicza po konkursie drużynowym w Oslo wystarcza to potwierdzenie moich słów. Kończy się pewna epoka, piękna epoka. Dziękuję panie Adamie.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
06-03-2011 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #155
Re: Skoki narciarskie
Dzisiaj ostatnie zawody Małysza, które były znakomitym podsumowaniem jego owocnej kariery.
Absolutnie niesamowity, najlepszy, wspaniały. Ciężko znaleźć odpowiednie słowa, które mogłyby oddać jak wielkim człowiekiem i sportowcem jest Adam Małysz. Fenomen to określenie pasuje wg mnie idealnie.
Dziękuję za wszystko, szczególnie za te niesamowite emocje wywołane jego świetnymi skokami.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-03-2011 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #156
Re: Skoki narciarskie
Chłop 20 lat, a się popłakałem jak po pokazywali po konkursie urywki z jego najlepszych momentów z komentarzem Szaranowicza w tle. Pragnąłem tego, aby po jego ostatnim skoku po raz ostatni zaklaskać naszemu mistrzowi przed TV. Nigdy nie sądziłem że tak ten konkurs się skończy, lepiej nie mógł. Ostatni konkurs i Mazurek Dąbrowskiego. Świetna sprawa, mam nadzieję że Kamil chociaż w 10% dorówna Adasiowi. I zakończył będąc na podium PŚ. 'Tak tylko potrafią najwięksi w historii, a On do tej historii wskoczył tak łatwo, tak pięknie...'

Krótko - Dziękuje!
21-03-2011 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #157
Re: Skoki narciarskie
Cytat:'Tak tylko potrafią najwięksi w historii, a On do tej historii wskoczył tak łatwo, tak pięknie...'
I tak wzruszająco! Smile

Ja też płakałem, nie byłem w stanie powstrzymać łez. Piękne zakończenie kariery, lepszego nie można było sobie wymarzyć.

Kocham Cię Adam!

Nie chce mi się z Tobą gadać.
22-03-2011 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #158
Re: Skoki narciarskie
Ok, temat do zamknięcia. Adaś zakończył karierę..
22-03-2011 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #159
Re: Skoki narciarskie
Już wiele dni upłynęło od zakończenia kariery przez Mistrza, ale już wiadomo, czym parać się będzie po zakończeniu kariery!

Cytat:W czwartek na specjalnej konferencji prasowej w Warszawie RMF Caroline Team ogłosi, że Adam Małysz - najwybitniejszy polski skoczek narciarski, który w marcu skończył karierę - wystartuje w przyszłorocznym Rajdzie Dakar.

"Uwielbiają Go miliony Polaków. Wszyscy myśleli, że Go znają. Ale dopiero teraz wszyscy poznają Go naprawdę" - pod takim hasłem reklamowana jest czwartkowa konferencja na torze wyścigów konnych Służewiec, podczas której dziennikarzom zostanie przedstawiony nowy zawodnik Teamu, czyli "Secret Man", którym będzie Małysz.

Po skończeniu fantastycznej kariery skoczka przesiada się za kierownicę. Obowiązujące przez lata panowania Małysza na skoczniach świata hasło: "Leć, Adam, leć", zmienia się na: "Jedź, Adam, jedź".

Choć Małysz przesiada się z nart na jeżdżące trochę szybciej narty, sponsorzy, którzy wspierali go podczas kariery na skoczni, również są w RMF Caroline Team.

Powodzenia, Adam! Czy Małyszomania rozgorzeje na nowo?

Na temat zakończenia kariery przez Małysza pisać nie będę, bo jego wielkość nie może być opisana słowami. Coś czuję, że wkrótce będzie trzeba założyć nowy temat na forum...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-04-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #160
Re: Skoki narciarskie
Cytat:Rosyjski skoczek narciarski Pavel Karelin zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w pobliżu Niżnego Nowogrodu. Lider rosyjskie reprezentacji miał 21 lat. Do tragedii doszło na drodze M7 z Moskwy do Ufy o godzinie 4:40 czasu lokalnego. W wypadku brały udział cztery samochody. Życie stracił kierujący Mercedesem Karelin, jego pasażer został ranny.

- Tragedia miała miejsce w godzinach nocnych w okolicach Niżnego Nowogrodu, nie zadziałały poduszki powietrzne. Paweł zmarł a dwóch przyjaciół, z którymi podróżował, znajduje się w szpitalu w ciężkim stanie - poinformował osobisty trener Karelina - Alexander Swiatow, którego cytuje serwis skijumping.pl.

Karelin zadebiutował w 2003 roku startując w Pucharze Kontynentalnym. Początkowo nic nie zapowiadało, że może zaistnieć w skokach narciarskich. Od 2007 roku zaczął jednak spisywać się coraz lepiej.

Trafił do reprezentacji i już w debiucie udowodnił, że drzemie w nim duży potencjał. W Kuusamo, 16-letni wówczas Karelin zajął 15. miejsce. Kolejne konkursy również kończył na punktowanych pozycjach.

W 2010 roku na Igrzyskach w Vancouver zajął 33. miejsce na skoczni normalnej i 38. na dużym obiekcie. W sezonie 2010/2011 po raz pierwszy w karierze stanął na podium. W Garmisch-Partenkirchen zajął drugie miejsce.

Jego kariera z każdym rokiem nabierała rozpędu. Na skoczni mamuciej w Planicy w 2011 roku skoczył 208 metrów, poprawiając swój rekord życiowy. Tegoroczny cykl Letniego Grand Prix zakończył na wysokiej ósmej pozycji.

Rosyjskie media piszą, że Karelin był ich wielką nadzieją na zdobycie medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, które odbędą się w 2014 roku.

Szkoda. Zapowiadał się na niezłego skoczka...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-10-2011 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #161
Re: Skoki narciarskie
Wpływy księciunia Grzesia właśnie zadziałały Wink

Gdzie jest Groszek?
30-12-2011 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #162
Re: Skoki narciarskie
Kris1908 napisał(a):Wpływy księciunia Grzesia właśnie zadziałały Wink

Dobrze, bo mojego Schmitta uratował

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-12-2011 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #163
Re: Skoki narciarskie
Ale jakby Grześ spipczył i drugi skok, to by mnie kolano na chwilę przestało boleć :-D

Gdzie jest Groszek?
30-12-2011 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #164
Re: Skoki narciarskie
robaldo napisał(a):Dobrze, bo mojego Schmitta uratował

Chyba opóźnił egzekucję.

Poza tym, myślę, że i książę Tomasz chętnie przystał na takie rozwiązanie. Podobnie Rysiu Piątek. Mam nadzieję, że drugą szansę wykorzystają kot w butach i destruktor. Jedynie szkoda, że samuraj oberwie.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-12-2011 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #165
Re: Skoki narciarskie
Niejaki Tajner Apoloniusz jako prezes PZN zamiast wysłać śmigłowiec po Adasia Małysza postanowił go zaprosić na Puchar Świata w Zakopanem wysyłając mu smsa


Fan United od 1992 roku
23-01-2012 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości