Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012)
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00)
Na pewno szanse dostaną wracający po kontuzjach Cleverley, Young, może Jones. Pierwsza dwójka myślę, że od pierwszych minut, Jones raczej w drugiej połowie. No a dodatkowo, to tradycyjna rotacja, pewnie Park, do tego Berbatov lub Chicharito, a być może obaj plus Fabio najprawdopodobniej. Poza nimi jakiś niebywałych zmian się nie spodziewam. Istotnym aspektem jest też to, że w następny weekend jest Puchar Anglii i mamy wolne, także nie ma potrzeby jakiś większych roszad. Jestem bardziej skłonny przypuszczać, że w meczu rewanżowym na Old Trafford kluczowi gracze dostaną więcej odpoczynku przed ligą.

Na Ajax powinno to wystarczyć, ich forma w ostatnich ligowych meczach, mówiąc delikatnie, jest nie najwyższa, a nasz skład z kolei jest z dnia na dzień szerszy, więc niskim kosztem powinno udać się przedostać dalej.

Tak, czy inaczej mecz mnie elektryzuje niesamowicie. Nie z powodu przeciwnika, czy też samego meczu, istota zamyka się w jednym zawodniku: TC23 :*

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
12-02-2012 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Ajax Amsterdam - Manchester United (16.02.2012; 19.00) - robaldo - 12-02-2012 13:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości