Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #37
Re: LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012)
Zadanie wykonane. Pewne 2-0 na terenie rywala raczej powinno wystarczyć przed rewanżem na Old Trafford, który powinien, ale nie musi być, formalnością.

Pierwsza połowa mocno przeciętna w wykonaniu obu zespołów, mało składnych akcji oraz celnych strzałów. Najciekawszą akcją był strzał De Jonga, ale De Gea był na posterunku i nie dał się zaskoczyć strzałem z dystansu.

Od początku drugiej połowy widać było zmianę w naszym systemie gry, od razu rzucił mi się w oczy większy pressing, gdy rywal był przy piłce. Pierwsza bramka miała w sobie nieco przypadku, kiedy to gracz Ajaxu trafił piłką w Rooneya, a potem do bramki przyczynili się skrzydłowi, którzy według mnie rozgrywali nienajlepsze zawody, no ale wpadło całe szczęście. Potem Valencia pokazał jaką robi różnicę jak jest w formie, w zaledwie kilka minut ponownie pokazał się z bardzo dobrej strony, oby tylko jego przerwa z piłką nie okazała się za długa i nie odbiła się za bardzo na jego dyspozycji.

Cieszy fakt, że zobaczyliśmy kilku rekonwalescentów. Young, Nani, Jones i w końcu Cleverly mieli okazję pokazać się po dłużej lub krótszej przerwie z piłką. Na pewno potrzebują jeszcze czasu, żeby ustabilizować formę, ale rewanż z Holendrami powinien być ku temu dobrą okazją, tak samo jak ligowy mecz z Norwich w następny weekend.
16-02-2012 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Ajax Amsterdam 0-2 Manchester United (16.02.2012) - Tomek91 - 16-02-2012 23:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości