Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szalik Man United do kupienia
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #91
Re: Szalik Man United do kupienia
Lukas napisał(a):Mi brak kasy doskwierał ale jak będzie podobna akcja to trzeba będzie już się postarać kasę wyłuskać Wink Teraz może jakieś koszulki z Redlog.pl :?: albo jakąś fajną bluzę Smile

Są już takie plany, ale musimy przygotować takie "elo, elo" koszulki (na początek koszulki bo tańsze więc mniejsze ryzyko etc.). Pisząc "elo, elo" mam na myśli takie koszulki, które będą unikalne, modne, wyjątkowe i ogólnie zajebi***... zajefajne Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
10-04-2008 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Szalik Man United do kupienia
Będzie reedycja szalików - piszę się.

Będzie fajny projekt na koszulkę - piszę się.

Będzie bluza, taka typowa UNITED - piszę się.
10-04-2008 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Szalik Man United do kupienia
Powiem wam tak pół trzeźwym okiem, wszystkim, którzy teraz piszą kiedy reedycja, żeście pizdy niesamowite. Ogłoszenie stało na tyle długo, że 30 zł to byście mogli na ulicy znaleźć. Przedłużyliśmy trochę akcję, bo się okazało, że sporo zainteresowanych olało sprawę. Nie wiem, obawialiście się o swoją kasę, czy coś innego, wasza sprawa. Teraz sie gapcie na szaliki i żałujcie, że nie macie.

Reedycji pewnie NIE będzie, bo ci co chcą kupować już je mają, więc pewnie będzie inny gadżet. Chyba, że zbierzecie 30 osób, bo tyle potrzeba, to się zrobi na nowo. Wystarczyło trochę zaufania do ludzi. Rozumiem, że ktoś się obawia wpłacać nieznajomemu, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Swoją drogą po to w pierwszym poście dawałem info o innej akcji na manusite, byście popatrzyli, że już nie takie rzeczy sie tam udało uszyć i rozesłać.

Wielkie dzięki Shadow za podjęcie tematu i zajęcie się tym do samego końca. Mam nadzieje, że dane nam będzie jakiegoś browara na którymś z wyjazdów wypić. Dzięki dla wszystkich, którzy zakupili szaliki, bo bez was by się nie udało.

Dziękuję mamie i tacie, że zawsze mnie wspierali i producentowi piwa tennent's oraz sieci sklepów coop, która robi te niesamowite promocje na browary. Pozdro.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
11-04-2008 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #94
Re: Szalik Man United do kupienia
Tak sie sklada,ze niektórzy naprawde mogli miec ważniejsze wydatki niż zakupić sobie szalik. Jak masz to sie ciesz,ale nie wyskakuj z tekstem ze pizdy jestesmy! Bez szalika moge żyć i wcale nie jest mi żal, jezeli bedzie reedycja to spoko, jezeli nie, to nie bede płakał w poduszkę po nocach. Nie chodzi tez o zaufanie do obcych. Skoro ufam innym ludziom robiąc zakupy przez neta, wiec czemu nie mialbym zaufać ludziom tutaj? Widac ze pisałes to pol trzeźwym okiem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-04-2008 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Szalik Man United do kupienia
Dlatego, że już nie raz i nie dwa spotykam się z sytuacją, że nie ma ludzi by coś zrobić a gdy w końcu się to uda, to nagle drugie tyle sie budzi pisząc teksty, że nie wiedzieli, nie słyszeli, nie mieli a są bardzo chętni.

Wiedziałem, że tak będzie i tym razem i dam sobie chuja uciąć, że gdyby teraz zrobić specjalną reedycję dla osób które się zadeklarowały na reedycję, to znów znalazłoby się mnóstwo innych wydatków niż szalik na który się piszą.

Skoro mieli wydatki, co jest naturalne to ok. Takie same będą następnym razem i za każdym kolejnym. A wystarczyło odpuścić sobie wyjście do baru jeden raz i był szalik.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
11-04-2008 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Szalik Man United do kupienia
pawlo napisał(a):owiem wam tak pół trzeźwym okiem, wszystkim, którzy teraz piszą kiedy reedycja, żeście pizdy niesamowite. Ogłoszenie stało na tyle długo, że 30 zł to byście mogli na ulicy znaleźć.
Ja się dowiedziałam na ostatnią chwilę, bo się dostać na forum nie mogłam przez kilka ładnych tygodni. W ostatnim dniu przecież płaciłam, po bardzo spontanicznej decyzji 'rzutem na taśmę' Big Grin Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w tym udział i czekam na kolejne akcje Smile

Przydałyby sie: bluzy (!), koszulki, babskie topy [marzenie, bardzo ciężkie do zrealizowania :oops: :oops:] i stringi jakieś Tongue

pawlo napisał(a):Wiedziałem, że tak będzie i tym razem i dam sobie chuja uciąć, że gdyby teraz zrobić specjalną reedycję dla osób które się zadeklarowały na reedycję, to znów znalazłoby się mnóstwo innych wydatków niż szalik na który się piszą.
Bo deklarować się jest łatwo, ale wywiązanie to już ciężka sprawa...

Chciałabym się przyłączyć do podziękowań dla Mateusza. Naprawdę było warto Smile Fajnie, że znalazł się ktoś, kto chciał się podjąć trudnego zadania zebrania ludzi do kupy... Taka dziecinna analogia może, ale byłam skarbnikiem w czasach gimnazjum i wiem, jak ciężko było wydusić od ludzi, z którymi stykało się twarzą w twarz głupią złotówkę na jakiś prezent... A co dopiero jak ma się w terminie pobrać pieniądze od ludzi, którzy chowają się za monitorami i na dobrą sprawę mogą sobie pitolić głupoty, ile chcą.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
11-04-2008 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Szalik Man United do kupienia
Popieram pawla, ma chłopak sporo racji. Często jest tak, że ludzie nie wierzą w powodzenie tego typu akcji. 30 złotych jednak nie jest ogromnym wydatkiem, więc niektóre lęki są w moim odczuciu także nieuzasadnione. Też byłbym nieźle wkurzony, gdyby ogłoszenie o kupnie szalików leżało mnóstwo czasu, a chętni, którzy wcześniej dali słowo, że kupią - sprawę olali.

Ja się przyznaję. Na to forum wchodziłem rzadko, a jeśli już wchodziłem to czytałem tematy meczowe, co kto miał coś ciekawego na temat meczu do powiedzenia. Do tego tematu wlazłem, gdy niektórzy już pisali, że czekają na odbiór. Mi pozostaje nic innego jak wam po rpsotu pozazdrościć mieć taki zajebisty szalik w domu.

Niemniej jednak, jeśli będzie następna okazja do jakiegoś masowego zamówienia, czy to koszulki czy to bluzy - powinienem się zgłosić, bo nawet teraz widać, że zorganizowane to było pierwszorzędnie i szacunek dla wszystkich, ktorzy włożyli w to swoje 5 groszy.

A dupa to ze mnie, że nie zaglądałem do tego tematu i taki szalik mi przeszedł koło nosa. Nastepnym razem będę bardziej uważny.
11-04-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #98
Re: Szalik Man United do kupienia
Ja najchętniej bym się pisał na bluzę, o ile pozwolą fundusze, bo na gwałt chcę kupić po wakacjach jakieś wiosło z piecykiem...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
11-04-2008 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #99
Re: Szalik Man United do kupienia
Ja mam nadzieję że te plany o których mówi radzio co do koszulki się zrealizują Big Grin i jeżeli będzie naprawdę taka elo, elo to zechcę ją mieć w swoim posiadaniu. Mam nadzieję że to nie był jakiś chwyt marketingowy aby więcej osób na forum wchodziło Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-04-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #100
Re: Szalik Man United do kupienia
Lukas napisał(a):Mam nadzieję że to nie był jakiś chwyt marketingowy aby więcej osób na forum wchodziło Wink
Nie nie ;-), mam w głowie pomysł takiej zaje**fajnej koszulki, ale to nie takie hop siup. Bo musi być taka no oryginalne, fajna i żeby na ulicy ludzie popatrzyli i pomyśleli "Fajna koszulka" czy coś w tym stylu. Jesteśmy na etapie projektowania :-), ale to nie takie proste, a Diora czy innego projektanta jeszcze nie znam Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
12-04-2008 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Szalik Man United do kupienia
pawlo napisał(a):Powiem wam tak pół trzeźwym okiem, wszystkim, którzy teraz piszą kiedy reedycja, żeście pizdy niesamowite. Ogłoszenie stało na tyle długo, że 30 zł to byście mogli na ulicy znaleźć. Przedłużyliśmy trochę akcję, bo się okazało, że sporo zainteresowanych olało sprawę. Nie wiem, obawialiście się o swoją kasę, czy coś innego, wasza sprawa. Teraz sie gapcie na szaliki i żałujcie, że nie macie.

Reedycji pewnie NIE będzie, bo ci co chcą kupować już je mają, więc pewnie będzie inny gadżet. Chyba, że zbierzecie 30 osób, bo tyle potrzeba, to się zrobi na nowo. Wystarczyło trochę zaufania do ludzi. Rozumiem, że ktoś się obawia wpłacać nieznajomemu, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Swoją drogą po to w pierwszym poście dawałem info o innej akcji na manusite, byście popatrzyli, że już nie takie rzeczy sie tam udało uszyć i rozesłać.

Wielkie dzięki Shadow za podjęcie tematu i zajęcie się tym do samego końca. Mam nadzieje, że dane nam będzie jakiegoś browara na którymś z wyjazdów wypić. Dzięki dla wszystkich, którzy zakupili szaliki, bo bez was by się nie udało.

Dziękuję mamie i tacie, że zawsze mnie wspierali i producentowi piwa tennent's oraz sieci sklepów coop, która robi te niesamowite promocje na browary. Pozdro.

Pozwolę sobie zabrać głos. Z tego co wiem, to Szulc robi pasiaki od 10 sztuk, a nie tak jak piszesz 30 - przynajmniej tak jest napisane na jego stronie. Po drugie co do zaufania do ludzi - pamiętasz koszulki robione na MS? Smile Wyszły jak gówno, ponad 30 zł w błoto. No ale nie o tym - co do reedycji, to możliwe, że szale weźmie jeszcze więcej osób, bo już przekonali się, że pasiaki wychodzą konkretne. Pozdrawiam.
14-04-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Szalik Man United do kupienia
Nie wiem co za Szulc, Shadow pisał o 30 osobach, gdy nam brakowało kilku, bo co niektórzy umieją tylko posty pisać. A co do koszulek, to ja już kiedyś wyraziłem zdanie na temat gościa co to przygotowywał. No i wypadałoby, by projekt był większy a nie 300 na 300 pikseli Wink Z tego co zauważyłem wszystko, za co chwycił się Mati wyszło zajebiście.

Zresztą jak ktoś chce szalik to przecież nikomu nie bronie. Trochę własnej inicjatywy, np poszukanie nowych osób. Bo tym co już szalik mają może się nie chcieć tego robić drugi raz. Ja tylko wyraziłem swój pogląd na ludzi, którzy w dniu w którym ludzie cieszą się szalikiem piszą wzruszające teksty o tym jak im życie uniemożliwiło nabycia go, a niedawno robiłem łapankę na różnych forach, bo było widmo niezrobienia szalików (bo potrzeba było 30 osób).

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
15-04-2008 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Szalik Man United do kupienia
pawlo napisał(a):Nie wiem co za Szulc,

Szulc to właściciel strony http://www.szaliki.com. Z tego co pamiętam, to tam robione były pasiaki? Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze snem :lol:
15-04-2008 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Szalik Man United do kupienia
Pawlak napisał(a):Szulc to właściciel strony http://www.szaliki.com. Z tego co pamiętam, to tam robione były pasiaki? Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze snem :lol:

Mają nieaktualne dane na stronie. Ja na mailu dostałem informację, że wykonają moje zamówienie od 30 szt. i tego się trzymałem i nie żałuję bo lepiej zadowolić ponad 30 twarzy niż 10 Tongue

pawlo napisał(a):Wielkie dzięki Shadow za podjęcie tematu i zajęcie się tym do samego końca. Mam nadzieje, że dane nam będzie jakiegoś browara na którymś z wyjazdów wypić.

W ferworze ostatnich wydarzeń nie miałem okazji odpisać... w sumie to ja też chciałem Ci podziękować Tongue bo fajnie się zgraliśmy i akcja wypadła dobrze, ludzie są zadowoleni co bardzo mnie cieszy Smile a piwko? No of kors hehe Wink

Futbolowa napisał(a):Chciałabym się przyłączyć do podziękowań dla Mateusza. Naprawdę było warto Smile

Dzięki :*

Lukas napisał(a):Tak sie sklada,ze niektórzy naprawde mogli miec ważniejsze wydatki niż zakupić sobie szalik. Jak masz to sie ciesz,ale nie wyskakuj z tekstem ze pizdy jestesmy! Bez szalika moge żyć i wcale nie jest mi żal, jezeli bedzie reedycja to spoko, jezeli nie, to nie bede płakał w poduszkę po nocach.

Nie popadaj z skrajności w skrajność. Szaliki nie były drogie, a naprawdę jest bardzo często tak, że zgłasza się 50 osób a zostaje chętnych tak naprawdę 10- to tak jak na wojnie poprzeć kogoś a później w decydującej chwili odwrócić się plecami- przykład może nieadekwatny do chwili, ale o to chodziło właśnie pwalo Smile

A co do reedycji to pewnie będzie przy okazji MUSC PL Smile

Pozdrawiam!

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
30-04-2008 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #105
Re: Szalik Man United do kupienia
Temat przenoszę do archiwum. W przypadku nowej akcji związanej z szalikami, przywrócimy możliwość pisania.


Fan United od 1992 roku
29-07-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości