Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (11.03.2012)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Spodziewałem się dobrej gry oraz zwycięstwa i na całe szczęście tak się stało. To był dobry mecz w naszym wykonaniu - sytuacji stworzylismy całkiem sporo, kilka akcji naprawdę mogło się podobać.

1. Evans
To jak ten chłopak podniósł sie po fali krytyki jaka spotkała go po meczu z City pokazuje jego charakter. Ostatnimi czasy jest bezbłędny, gra z dużą pewnością siebie i fajnie by było gdyby udało mu się strzelić bramkę. Byłoby to ukoronowanie świetnego sezonu w wykonaniu Jonny'ego.

2. Środek pomocy
Carrick po nieco gorszym występie na WHL powrócił do dyspozycji, do której nas już zdążył przyzwyczaić. Dobrze partnerował mu Scholes, ale cieszy mimo wszystko powrót Cleva, który mam nadzieję dostanie więcej minut w Bilbao i niebawem będzie już walczył ponownie o miejsce w wyjściowej jedenastce. Pogba wyglądał na nieco zagubionego, ale dobrze że dostał szansę. Oby to było znaczyło, że jest bliżej zostania na OT niż dalej.

3. Young i Welbeck
Nieco się obawiałem o produktywność naszych skrzydeł jak zobaczyłem, że zabraknie na boisku Naniego, ale Anglicy pokazali kapitalną dyspozycję. Young swoje zrobił, a Welbeck niejeden raz swoimi rajdami sprawił olbrzymi kłopot defensywie WBA(warto też pochwalić Danny'ego za grę na jeden kontakt z Rooneyem. Widać, że obaj szukają takich rozwiązań i mają świetne predyspozycje do gry kombinacyjnej). Szkoda tylko, że nie udało mu się trafić do sieci.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2012 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012) - michal85 - 12-03-2012 09:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości