Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (30.04.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Od kilku dni chodzę nabuzowany i nie mogę się doczekać tego meczu, tych cholernie ważnych derbów, bo decydujących o mistrzostwie.Wprawdzie po tym meczu czekają nas jeszcze 2 spotkania, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, żeby drużyna która dzisiaj wygra nie zdobędzie majstra.

Dzisiaj w pracy nie mogłem się skupić, bo co chwila wybiegałem myślami do tego spotkania. Z jednej strony podekscytowanie a z drugiej strony nieco obaw czy uda nam się zrealizować plan... Gdyby nie nasz wpadka w meczu z Evertonem, to ten mecz mógłby wyglądać inaczej, ale jako że sami sobie nawarzyliśmy piwa to teraz trzeba je wypić i dokończyć robotę. Spełnieniem marzeń byłoby zwycięstwo, ale na remis też nie będę się psioczył

Czeka nas nie tylko arcyważne i ale strasznie trudne spotkanie. Gospodarze po małej zadyszce jaką złapali jakiś czas temu chyba na nawo uwierzyli w swoje umiejętności i wrócili na ścieżkę zwycięstw. Dlatego też musimy zagrać na swoim dobrym, wysokim poziomie a po meczu będziemy zadowoleni.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-04-2012 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00) - Lukas - 30-04-2012 16:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości