Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (30.04.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #44
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Ale co miał zrobić Nani?? Zabaleta zagrał świetny mecz i przede wszystkim. Nasi skrzydłowi mieli do przejścia 2-3 zawodników. Obok Nasriego czy Silvy zawsze był jeden zawodnik a obrońcy robiąc obieg kompletnie nie mieli nikogo kto by ich pokrył. Zabaleta i Clichy zrobili 2-3x więcej szumu na skrzydłach niż nasze skrzydła. A przecież to nasz system opiera się niby na grze skrzydłami chociaż nie było tego widać w ogóle.

W sumie może to i dobrze, że City tak się zmieniło. No bo bądź co bądź wygrywając w z CFC, Arsenalem, Liverpoolem czy Tottenhamem nikt nie powie, że jesteśmy za nimi w tyle i że potrzebne są zmiany. City dobitnie nam to uświadamia. Boli fakt, że Chelsea poradziła sobie z Barceloną czy z City a my w finale byliśmy bezradni podobnie jak we wczorajszym meczu. Najgorsze jest to, że potrafimy zagrać świetny mecz. Tylko nie wiem przypadkiem czy to w meczu o Tarczę City nie było tak słabe podobnie jak Arsenal po prostu był max słaby i jedynie to wykorzystaliśmy. No bo skoro potrafimy zagrać dobrze to czemu gramy tak źle.

I wydaje mi się, że to nie kwestia zawodnika. Może jednego, dwóch którzy potrafili by utrzymać się w środku przy piłce i pograć na połowie przeciwnika bo brak tego elementu rzucał się wczoraj bardzo w oczy. Nie było kogoś kto by zrobił dobrą akcję środkiem. Ale nie wiem czy Modric/Hazard/inny zawodnik zmienili by na tyle dużo, żeby całkowicie odmienić coś w naszej grze.
01-05-2012 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00) - Hubson - 01-05-2012 13:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości