Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (30.04.2012)
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #55
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
michal85 napisał(a):To będziesz się pukał tak długo, jak będziemy grali dwoma napastnikami i dwoma klasycznymi skrzydłowymi.

Zapomniałbym, że jak nie gramy 4-4-2 to potrafimy wystawić jedynie 4-5-1, no i wtedy z jednym graczem ekstra w środku i wciąż dwoma klasycznymi skrzydłowymi jest szał. Mamy w chuj przeciętny środek już któryś sezon i tyle, a w chwili obecnej to jest tam w zasadzie lej po bombie. Ferg, nie wiedzieć czemu nie wzmacniał tej formacji X czasu, to teraz jak wciąż chce się w najbliższej przyszłości gdziekolwiek liczyć, to będzie musiał wyrzygać niebotyczne pieniądze. Nie wiadomo jak Fletch, Ando do wyjebania, Jones może będzie box to boxem a może nie, Clev dobry ale łamliwy, Pogba pójdzie w pizdu, Park powinien pójść w pizdu, więc zostaje Carrick oraz emerytowani Scholes i Giggs. Jak kocham United w chuj, i jestem z tym klubem na dobre i złe, nie mam też zamiaru się puszyć przy statystykach czy artykułach z onetu ale daleko mi do bezkrytycznego stosunku wobec wszystkich działań trenera, sztabu i piłkarzy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-05-2012 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00) - daniel - 02-05-2012 18:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości