Ankieta: Które rangi mają obowiązywać na Forum.Redlog.pl
Ankieta jest zamknięta.
Wersja 1 - obecne rangi 25.00% 12 25.00%
Wersja 2 - diabełki 22.92% 11 22.92%
Wersja 3 - diabełki #2 45.83% 22 45.83%
Inne - napisz w temacie jaki masz pomysł 6.25% 3 6.25%
Razem 48 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosowanie odnośnie rang!
skarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Moja propozycja
1) Kibic
2) Podawacz piłek
3) Junior
4) Weteran (zostaje)
5) Król strzelców
6) Redloger (zostaje range niżej)
7) Red Devil
09-02-2008 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Mi się podoba wersja 3, tylko jedna ranga mi się nie podoba - "Ciało niebieskie". Jakaś taka... :lol: No i ten "Nowy"... Nijak nie pasuje do reszty Smile
Moja propozycja:
1) Aniołek lub Żywe srebro
2) Grzesznik
3) Złoczyńca
4) Dusiołek
5) Czart
6) Lucyfer
7) Diabeł
10-02-2008 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Ja bym jednak przekonywała do wersji szalonej typu piekielna: z diabłami, demonami,czartami, aczkolwiek zostawiłabym zółtodzioba Wink Bo te gwiazdy, pasjonaci, są takie oklepane i trochę mnie znudziły. Na forum DP są rangi, że tak powiem 'po Bożemu', a tutaj mogą byc trochę bardziej oryginalne. 8-)

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
10-02-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Peter Parker napisał(a):Mi się podoba wersja 3, tylko jedna ranga mi się nie podoba - "Ciało niebieskie". Jakaś taka... :lol: No i ten "Nowy"... Nijak nie pasuje do reszty Smile
Moja propozycja:
1) Aniołek lub Żywe srebro
2) Grzesznik
3) Złoczyńca
4) Dusiołek
5) Czart
6) Lucyfer
7) Diabeł

Nie pasuje bo nie ma nawiazania do trzech propozycji tylko jest zupełnie nowa propozycja, diametralnie inna. Miało być o Red Devil's i o piłce a nie o jakis czartach i belzebubach!!!
11-02-2008 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Ojej, wybacz nam że byliśmy na tyle bezczelni że zamieściliśmy w ankiecie coś co się TOBIE nie podoba. Następnym razem zapytamy o pozwolenie, ziąąą.

A tak serio to dawanie 565345 raz rang vide "rezerwowy", "gwiazda", "weteran" jest tak wyświechtane, że aż wstyd tym się afiszować na poważnym forum. Aha bejb - wyguglaj sobie co to jest czart czy belzebub i spróbuj troszkę powiązać te określenia z Diabłami.
11-02-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prz3moL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Belzebub rządzi! Big Grin Jeśli przejdą te rangi (a zapewne nie ;/) i napiszę te 1500 postów aby stać się Belzebubem to będę w stu procentach "spełnionym" użytkownikiem tego forum. :mrgreen:

btw, coś pięknego Big Grin ->
http://www.winka.net/wino/belzebub
11-02-2008 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #22
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Prz3moL napisał(a):Belzebub rządzi! Big Grin Jeśli przejdą te rangi (a zapewne nie ;/) i napiszę te 1500 postów aby stać się Belzebubem to będę w stu procentach "spełnionym" użytkownikiem tego forum. :mrgreen:

A dlaczego miałyby nie przejść :>? Tylko, że mi nie pasuje grzesznik/nowy/Ciało niebieskie bo to nie pasuje i tego nie przepuszczę Tongue. No i trzeba poczytać odpowiednie paragrafy czy to zgodne z prawem bo nie chcę być po sądach ścigany Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
11-02-2008 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Można wpleśc Mefisto [feles] :twisted: Zawsze się tego bałam, jak byłam dzieckiem. Podawajcie jakies pomysły na 2 brakujące rangi ( heh, jakby było już przesądzone, że wersja radzia przechodzi Wink ), ale naprawdę ona jest najlepsza.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
11-02-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Jakby ktoś nie wiedział jak wygląda belzebub to:

http://www.youtube.com/watch?v=kWhe62CNeEE

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
12-02-2008 03:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
skarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Głosowanie odnośnie rang!
ring0 napisał(a):Ojej, wybacz nam że byliśmy na tyle bezczelni że zamieściliśmy w ankiecie coś co się TOBIE nie podoba. Następnym razem zapytamy o pozwolenie, ziąąą.

A tak serio to dawanie 565345 raz rang vide "rezerwowy", "gwiazda", "weteran" jest tak wyświechtane, że aż wstyd tym się afiszować na poważnym forum. Aha bejb - wyguglaj sobie co to jest czart czy belzebub i spróbuj troszkę powiązać te określenia z Diabłami.

Nie ma czego wybaczać. Na forum chyba też obowiązuje wolność słowam, a skoro nie pasuje Ci że mi coś nie pasuje to po co ta ankieta i mozliwość podania swojej propozycji. Wydaje mi sie że to nie Ty wymysliles (jako zółtodziób) 3 propozycje tylko zapodał je radzio!!!
12-02-2008 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Głosowanie odnośnie rang!
skarlos napisał(a):Nie ma czego wybaczać. Na forum chyba też obowiązuje wolność słowam, a skoro nie pasuje Ci że mi coś nie pasuje to po co ta ankieta i mozliwość podania swojej propozycji. Wydaje mi sie że to nie Ty wymysliles (jako zółtodziób) 3 propozycje tylko zapodał je radzio!!!
No to oddałeś swój głos. I w czym problem? Każdy miał prawo się do niego odnieść :geek:


Fan United od 1992 roku
12-02-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #27
Re: Głosowanie odnośnie rang!
sebos_krk napisał(a):No to oddałeś swój głos. I w czym problem? Każdy miał prawo się do niego odnieść :geek:
Dokładnie :-)

pawlo napisał(a):Jakby ktoś nie wiedział jak wygląda belzebub to:

http://www.youtube.com/watch?v=kWhe62CNeEE


Uwielbiam ten zespół, oni są tak śmieszni, że nie mogę.... Tylko trzeba umieć z dystansem podejść do ich tekstów Big Grin
Polecam Fuck Her Gently -> http://pl.youtube.com/watch?v=GmdEa50TWxM "I'm gonna fuck you... gently...." - wymiata Big Grin. Mój kolega w liceum zaśpiewał to przeglądzie talentów, ale cenzura i nie przeszedł dalej, ale i tak każdy wiedział kto spowodował owacje publiczości... całej publiczności Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
12-02-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
skarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Głosowanie odnośnie rang!
sebos_krk napisał(a):
skarlos napisał(a):Nie ma czego wybaczać. Na forum chyba też obowiązuje wolność słowam, a skoro nie pasuje Ci że mi coś nie pasuje to po co ta ankieta i mozliwość podania swojej propozycji. Wydaje mi sie że to nie Ty wymysliles (jako zółtodziób) 3 propozycje tylko zapodał je radzio!!!
No to oddałeś swój głos. I w czym problem? Każdy miał prawo się do niego odnieść :geek:

Miał prawo tylko po co jakies ironie "Ojej, wybacz nam że byliśmy na tyle bezczelni..., ... Następnym razem zapytamy o pozwolenie" - jeszcze zeby pisał to administrator. Powodzenia w wybieraniu lucyferskich rang :mrgreen:

// to pisał moderator :-), i jak zauważyłeś tutaj nie ma oficjalnie rang admina/moda :-) - radzio
12-02-2008 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skarlos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Głosowanie odnośnie rang!
rzeczywiscie nie widzialem rangi moderatora bo jej niema teraz juz wszystko jasne.
12-02-2008 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Głosowanie odnośnie rang!
Jako przykładny chrześcijanin oddałem głos na "1".

Myślę, że obecne rangi także są dość oryginalne.

Redloger, żółtodziób - ich na pewno nigdzie nie spotkaliście. Wszędzie są "Podawacz piłek", "Junior", "Senior", "Mistrz Futbolu" itp. Obecne są oryginalne.

A tak poza tym, bo i tak obecne chyba nie zostaną co powiecie na "Twardowski" he he :mrgreen:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-02-2008 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości