Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Powell
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Nick Powell
Paul Scholes swojego czasu też taka strzelił Wink)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Peyj92bL7DU[/youtube]

bramka ta jest na czasie 5:09-5:19
07-09-2012 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #17
Re: Nick Powell
Nick Powell: "I broke more sweat in one training session chasing Paul Scholes than in all my time at Crewe"

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-09-2012 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: Nick Powell
Wczoraj poszła wiadomość, że Powell ma zostać wypożyczony. Najprawdopodobniej Nick trafi do Leicester City. Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja. Chłopak potrzebuje regularnej gry, a u nas tego nie dostanie, bo jest na chwile obecną po prostu za słaby.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-12-2012 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #19
RE: Nick Powell
A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.

Ja mam inną tezę, a wywodzę ją z wypowiedzi kogoś tam w filmie "Sir Alex - coś tam" (wiem , jestem bardzo pomocnySmile). Polega to mianowicie na tym, że Alex bierze młokosa, który gówno wie o prawdziwej piłce, wstawia go do składu w PL, w LM, po czym, niezależnie od tego, jak zagra, zsyła go znowu do rezerw. Ale przed tym mówi mu: "pojąłeś jakie to uczucie grać w koszulce Manchesteru United? Jak będziesz dobrze trenował i robił postępy, to będziesz miał znowu taką okazję". Ponoć niesłychanie motywujące.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-02-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #20
RE: Nick Powell
(11-02-2013 22:04)Mubinio napisał(a):  A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.

A komu strzelił? Fabiańskiemu strzelił.

(11-02-2013 22:04)Mubinio napisał(a):  Ja mam inną tezę, a wywodzę ją z wypowiedzi kogoś tam w filmie "Sir Alex - coś tam" (wiem , jestem bardzo pomocnySmile). Polega to mianowicie na tym, że Alex bierze młokosa, który gówno wie o prawdziwej piłce, wstawia go do składu w PL, w LM, po czym, niezależnie od tego, jak zagra, zsyła go znowu do rezerw. Ale przed tym mówi mu: "pojąłeś jakie to uczucie grać w koszulce Manchesteru United? Jak będziesz dobrze trenował i robił postępy, to będziesz miał znowu taką okazję". Ponoć niesłychanie motywujące.

Sprytne Smile Ale Pogba niedawno dał przykład tym zdolnym ale niecierpliwym, jak można obejść takie zagrywki Fergusona. Mimo wszystko mam nadzieję, że Powell jeszcze pogra w tym sezonie w PL.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
11-02-2013 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #21
RE: Nick Powell
Hit or miss, z Pogbą się nie sprawdziło, mówi się trudno.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-02-2013 02:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #22
RE: Nick Powell
Mubinio napisał(a):A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.
We wczorajszym meczu poza Powellem wyróżnił się także Januzaj, poza dobrą grą zaliczył też 2 asysty, bardzo ciekawy chłopak.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-02-2013 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #23
RE: Nick Powell
O Januzaju pisałem już kilka razy, chłopak powinien grac jeszcze w AKademii ale jest za dobry.

Jeśli zapewniy sobei mistrzostwo przed koncem sezonu to na moje zadebiutuje, zasługuje na to. Szkoda że Deahli nie jest jeszcze fizycznie gotowy na ten poziom.
13-02-2013 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #24
RE: Nick Powell
Januzaj też się przecież wydaje bardzo kruchy. Nie wiem szczerze mówiąc, czemu to własnie on a nie Deahli grywa regularnie w u21, ale na pewno jakiś sens to ma Wink
Keane, Powell, Daehli, Januzaj i Pearson to obecni zawodnicy, którzy wg mnie mają największe szanse na zrobienie kariery u nas. Wszystko się jednak może szybko zmienić.

A o Powellu nie było słychać bo zmagał sie z kontuzją.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2013 09:09 przez michal85.)
13-02-2013 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #25
RE: Nick Powell
Mając na uwadze obecną sytuacje i przewagę punktową koleszka powinien grywać chociażby ogony - ostatnie 15-20min.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-03-2013 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
RE: Nick Powell
I z pewnością dostanie. Mam nadzieję, że walka o tytuł będzie rozstrzygnięte na kilka kolejek przed końcem sezonu, ta by Nick i może paru innych dostało szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-03-2013 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
RE: Nick Powell
Powell wrócił z nieudanego wypożyczenie do Leicester United. Ciekaw jestem co teraz będzie z tym chłopakiem... docierają wieści jakoby Powell nie przykładał się do treningów są bardzo niepokojące. Nick naprawdę nieźle się zapowiadał. Po udanych wypożyczeniu w Wigan wydawało się, że coś z niego będzie.

Z tego co podają media, niemal wszystkiego kluby z Championship są zainteresowane jego wypożyczeniem. Myślę, że powinniśmy wypożyczyć go właśnie do ligi niżej. On przede wszystkim musi grać, jeśli cokolwiek ma z niego być. Co więcej trzeba mu wbić do głowy, że bez pracy na treningach nic nie osiągnie. U nas w chwili obecnej nie ma żadnych szans na grę.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-01-2015 01:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości