Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 0-1 Portsmouth (08.03.2008)
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45)
Cały czas 3mam się myśli że Kuszczak nie podoła być nr. 1 w przyszłości w Manchesterze United, raz nie potrzebnie chciał wyjść do piłki, zawiodła komunikacja z obrońcami, przy golu widać było jego gra przed bramką, czy on sobie myśli, zdaje sprawę z powagi sytuacji, możecie sobie pisać że to jego drugi błąd w United, ale on chce być chyba 1 bramkarzem w United prawda? A takie sytuacja na bank mu nie pomagają, raz już karnego sprokurował z Arsenalem, obronił...był nawet bohaterem...
Dla mnie ciśnięcie gumy przez Fergusona o kosz znaczyło jedno, jest cholernie wściekły tym obrotem sytuacji, może i nie wykorzystanymi sytuacjami, a może błędem wprowadzenia Kuszczaka do gry, hm, ciekawe czy była kontuzja Holendra czy Tomek został z łaski szanse, oby nam nie mydlili oczu po spotkaniu i powiedzieli co się stało w przerwie...
Obrona także się nie popisała, ale Tomek źle się przy tym fragmencie zachował, po raz kolejny pokazał ile brakuje mu do Holendra do czołówki, a tacy gracze powinni grać w United w 1 składzie.

Mecz bardzo pechowy, gdy Waaza dostał piłkę sam na sam czułem że spartoli, Tevez uderzał z pierwszej więc można po niekąd ten strzał usprawiedliwić, Carrick mógł uderzać normalnie a nie z poł obrotu, Cris nie skuteczny, Nani coś tam pociągał, Scholes dziś dla mnie źle, to Andi powinien wejść za niego a nie ściągać Teveza...i jeszcze pechowa sytuacja jak Evra w słupek, a Vidic w Teveza...
OH dobrze w odbiorach ale nic po za tym, niech mi już nie wkręca nikt jaki to Fletcher słaby, nie nadający się do United.
Mi zabrakło takiego Sahy na boisku...
Coś się pogubił Fergie z tym środkiem, po raz kolejny.
The Treble...
Może za rok, może w ogóle.
Wierze w Diabły.
08-03-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45) - Czaplak - 08-03-2008 16:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości