Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 0-1 Portsmouth (08.03.2008)
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45)
Powtórka z meczu derbowego. Powiem wam koledzy że Manchester United w sezonie 2006/07 choć miał teoretycznie słabszy skład to praktycznie grał bardziej efektownie z błyskiem co równie efektywnie. Mecz z Romą to pokazał. Na swoim terenie przegrali tylko raz ! A teraz w sezonie 2007/08 zaczyna się robić mnóstwo wpadek a przecież mamy tak szeroki skład... Problem tkwi w tym że w sezonie 06/07 bramki strzelali wszyscy teraz tylko Ronaldo i do niego wszyscy podają a on sam nawet zaczął się odrobinę trochę chamić!! :| Ten mecz znowu pokazał naszą nieudolność w wykańczaniu akcji. Nie będe ukrywał że postawa Rooneya w ataku coraz bardziej mnie drażni. Do Kuszczaka nie mam pretensji bo Anderson i Roo lecieli na skrzydłowego a Barosa zostawili samego.. bardzo genialnie...

Mam nadzieję że jeszcze coś zdobędą ale to pierwsza wygrana Portsmouth na OT od 1957 roku. Znowu przerwali fantastyczną passę. Manchester United przeplata świetne mecze z bezbarwnymi oraz nieudolnymi. Z Lyon też była nerwówka. Nadal w oczach mam akcje Carricka z dzisiaj... Jak można takiego czegoś nie strzelić.

Dopiero co była mowa że więcej takich meczy jak z City już nie może się powtórzyć. Mija niecały miesiąc a ja mam deja vu... To samo uczucie we mnie tkwi...

Pożyjemy, zobaczymy co będzie.

"We Are The Pride of All Europe"
08-03-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45) - Leszczu - 08-03-2008 20:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości