Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Manchester United 0-1 Portsmouth (08.03.2008)
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #44
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45)
mufc.pl napisał(a):Po sobotnim spotkaniu Manchesteru United z Portsmouth, gwiazda klubu z Old Trafford, Cristiano Ronaldo, przyznał, że arbitrzy nie chronią wystarczająco piłkarzy, co sprawia, że Portugalczyk obawia się, że dozna groźniej kontuzji.

Ronaldo wypowiedział się o pracy Martina Atkinsona, który sędziował mecz Manchesteru United z Portsmouth.

"To frustrujące, arbiter był niewiarygodny. Nie chciał przyznać nam rzutu karnego i żółtych kartek dla przeciwnika, który na to zasłużył. Jestem rozczarowany" - przyznał 23-latek.


"Sędziowie nie chronią utalentowanych piłkarzy. Myślę o kontuzji Eduardo i czasami boję się dryblować, ponieważ niektórzy zawodnicy popełniają straszne faule. Arbitrzy chronią obrońcę, a nie piłkarza, który gra ofensywnie! To bardzo rozczarowujące i myślę o tym, by zmienić moją grę. Kiedy sędziowie nie przyznają rzutów karnych, żółtych lub czerwonych kartek to trudno jest normalnie grać."

Ronaldo był sfrustrowany, że mimo dużej przewagi na boisku Manchester United nie strzelił gola i nie pokonał Portsmouth.

"Przegraliśmy i wszyscy są zawiedzeni, ponieważ byliśmy lepszym zespołem. Stworzyliśmy dziesięć sytuacji, a Portsmouth tylko jedną. To frustrujące przegrać w ten sposób."

"Kontrolowalismy grę w obu połowach, ale nie strzeliliśmy bramki. Kiedy strzelasz wygrywasz, ale my tego nie potrafiliśmy zrobić. Myślę, że zagraliśmy dobrze, stworzyliśmy dużo okazji do zdobycia bramki. Michael Carrick miał znakomitą szansę, Patrice Evra strzelił w słupek, to się zdarza."

"Mieliśmy znakomitą szansę na wygranie FA Cup, jednak teraz musimy myśleć o Premiership i Lidze Mistrzów. To nasze priorytety" - zakończył Ronaldo.

Ciężko się nie zgodzić z Crisem... W każdym razie w tym spotkaniu (anty)bohaterem został arbiter i zwycięstwo Portsmouth zawdzięcza w 70% właśnie jemu ;-), 15% to dawanie dupy przez United, 10% - zejście VDSa, 5% - wpadka Kuszczaka = karny

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-03-2008 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA Cup: Manchester United - Portsmouth (08.03.2008, 13.45) - radzio - 08-03-2008 23:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości