Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
[Obrazek: rm2z36.png][Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 1zn0jye.png]


Aston Villa vs Manchester United
Barclays Premier League
10.11.2012; 18:30
Villa Park, Birmingham


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 20:24 przez sebos_krk.)
03-11-2012 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Carrick- Anderson
Valencia- Rooney- Young
van Persie


I bez trzech punktów nie wracać do Manchesteru!

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-11-2012 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
Ambicjami Aston Villi raczej nie jest ostatnie miejsce przed strefą spadkową. To mówi coś o formie tej ekipy, ale na pewno nie oddaje ich umiejętności w całości. Ale nie widzę opcji gdzie cieszymy się z remisu na Villa Park. Teraz, kiedy zyskaliśmy pewną przewagę, nie możemy jej zaprzepaścić tak od razu. Dlatego trzeba ten mecz wygrać. Po meczu z Bragą będziemy wiedzieli więcej co do możliwości w składzie.
03-11-2012 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
Czy ja wiem...

Patrząc na nazwiska AV, to naprawdę szału nie ma. Masa - przynajmniej jak dla mnie - nołnejmów. Ostatnimi czasy szło nam na Villa Park bardzo dobrze, a mierzyliśmy się z teoretycznie mocniejszą ekipą. Trzeba tam jechać po 3 punkty, szczególnie że ci co nas gonią mają na weekendzie niełatwe spotkania i może się udać zwiększyć przewagę.

Skład taki jak podał Jaroldz z jednym wyjątkiem - w miejsce Ando Tom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-11-2012 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #5
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
Ja bym zaryzykował i przesunął Rooneya do przodu, robiąc taktyczną woltę na 4-4-2. Nie to, że mi się nie podoba diament, bo mi się bardzo podoba - ale chętnie zobaczyłbym naszą zabójczą dwójkę RR razem w ataku.

Mam nadzieję, że ogarniemy ten mecz do jakiejś 70. minuty i na końcówkę będzie mógł wejść np. Powell, którego ja bym bardzo chętnie zobaczył na "diamentowej" pozycji Roo, korzystając z tego, że skośnooki ma wolne.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 08:46 przez Mubinio.)
10-11-2012 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #6
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
Miło by było gdyby tak 2 bramki walnął Rooney i dołożył 3 asysty przy hat-tricku van Persiego Wink
10-11-2012 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #7
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
Ja to bym wolał nawet jakby DDG strzelał bramki, byle nasi grali tak jak z Chelsea w Pucharze Ligi(oczywiście chodzi mi o styl, a nie o tracenie bramek w ostatnich sekundach połów/spotkania)

Nasz jedyny w tej chwili silny skład, jaki musimy wystawić na to spotkanie, to taki jak podał Jaroldz(wyłączając Ando i wstawiając tam Cleva). Dlaczego musimy? Mamy w tej chwili naprawdę łatwy kalendarz. Nie należy dawać odpoczywać naszym najlepszym. Punkty zdobyte akurat AVB i Norwich mogą przydać się przy ogólnym rozrachunku na koniec sezonu. Aż do 24 listopada mamy łatwych do ogrania przeciwników(LM możemy już odpuścić - niech młodzież z weteranami sobie pogra).

ManCity ma w tym tygodniu trudne spotkanie z Tottkami, a Chelsea ze słabym Liverpoolem, ale jednak Liverpoolem. Do tego obie drużyny walczą o wyjście z grupy w CL(choć Shitty ma minimalne szanse).

Gdyby nasza gra się układała, prowadzilibyśmy wysoko to ja chciałbym pooglądać Powella. Na razie to on wyrasta mi na mojego osobistego idola w kwestii młodych angielskich talentów(Danny, Clev, Smalling, Jones - sorry). Wszedł na kilka minut z Cwelsi i pokazał taką klasę. Może tego nie widzieliście, ale prawie wszystko przez niego przechodziło i naprawdę ma zajebisty przegląd pola. Do tego bramka z Wigan - cudo.
No i przy takiej sytuacji dałbym jeszcze Smallingowi pograć, po kontuzji musi nabrać pewności siebie. Widać było z Bragą, że nie ma rytmu meczowego, głupio macha rękami, spóźnione reakcje. Tego na treningu nie wyćwiczy(lub sobie przypomni)

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
10-11-2012 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #8
RE: PL: Aston Villa - Manchester United (10.11.2012; 18:30)
W zasadzie 1/3 meczu z Chelsea w lidze to też był popis z naszej strony.
10-11-2012 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #9
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Nieprawdopodobne. Tak jak wiele razy potrafiłem na to narzekać, tak w tym sezonie ilość spotkań, kiedy podnosimy się z kolan i we wspaniałym stylu dobijamy rywala mnie zachwyca. Sytuacja była bardzo trudna, bo najpierw gol do szatni, a kiedy drużyna naładowana emocjami chcąc szybko odrobić dostaje drugiego gola naprawdę można się przyciąć. Nos Fergiego nie zawiódł, Javier potwierdził tymi golami świetną dyspozycję z ostatnich gier. Takimi spotkaniami wygrywa się tytuły.


Fan United od 1992 roku
10-11-2012 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #10
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Sztuką jest wygrywać takie spotkania i każdy zespół ma takie spotkania. Ważne jest, żeby prowokować takich sytuacji jak najmniej bo nie zawsze uda się to odrobić. Niemniej jednak cieszy skuteczność, natomiast kuleje NADAL gra obronna. Chociaż akurat do De Gei ciężko mieć jakiekolwiek pretensje.
10-11-2012 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #11
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Zwycięzców się nie sądzi, więc powstrzymam się od zbytniej krytyki, ale do kurwi nędzy, co się dzieje z tym zespołem w pierwszych połowach? Znowu wszyscy nagle budzą się do gry jak już jesteśmy w plecy gola albo dwa. Tragiczne skrzydła, kapitalny Javier i jakimś cudem są 3pkt.

W ogóle ten sezon jest jebnięty, w LM gramy mocno przeciętnie i mamy komplet pkt, w Premier League postanowiliśmy zastosować oryginalne ustawienie bez formacji defensywnej i jesteśmy liderem. Jak powiedziałem po meczu z Chelsea, sezon skończymy pewnie z stosunkiem bramek 120-50.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-11-2012 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Jakiś obszerny skrót spotkania mógłbym prosić?



Mój Blog: Pod presją czasu
10-11-2012 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #13
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Kolejne potwierdzenie tezy, że równie dobrze możemy zaczynać mecz z bramkami do odrobienia to zaczną grać od początku dobrze. Gramy dobrze 20-30 minut, tracimy bramki jako pierwsi i to wystarczy do regularnego wygrywania spotkań.

Z jednej strony to pokazuje niesamowity potencjał tej ekipy, ich charakter. Naprawdę pod tym względem jest to sezon imponujący. Zawsze słynęliśmy z wielkich powrotów, ale ten sezon przewyższa je wszystkie. W poprzednich było kilka spotkań w sezonie, gdzie wracaliśmy do gry. Ten składa się właściwie z takich.

Teraz albo ustabilizujemy grę i będziemy grać dobrze całe spotkania. Wtedy naprawdę cała Europa będzie musiała się nas bać. Albo kiedyś gonienie wyniku przestanie działać albo zaczniemy trafiać na ekipy, które nie dadzą nam powrócić do gry.

Co do samego meczu to Groszek jest niesamowity. Po syndromie drugiego sezonu i dobrym debiutanckim ten jest naprawdę imponujący. W ostatnich 5 spotkaniach 7 goli. On nam uratował wynik. Jeżeli do tego dołożyć dwie poprzeczki van Persiego to wynik mógł być pewniejszy jeszcze wcześniej. Generalnie brawo. Lider utrzymany a jutro być może liderzy peletonu w postaci City, Chelsea coś stracą.
10-11-2012 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #14
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Ja już wiem, czemu tak jest! Glazerzy obstawiają u buka do połowy wtopę, a cały mecz - zwycięstwo United. Alex jest tylko trybikiem w ich misternym planie. Ja tam się cieszę, pewnie za ten hajs z wygranej kupimy i Fellainiego, i Bale'a.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-11-2012 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #15
RE: PL: Aston Villa 2-3 Manchester United (10.11.2012)
Scholes nie może grać od początku. Jest ospały itp, ona albo wchodzi kiedy nie idzie albo potrzebuje zjebów żeby zacząć grać. Który to już comeback w tym sezonie bo sie zgubiłem ? Oby do Hernandeza na stałe nie przyklejono łatki super rezerwowego. Chłopak kiedy złapie forme jest niesamowity. Uwielbiam takie emocje ale na ten moment takich thrillerów nam wystarczy. JEst okazja aby w najbliższych tygodniach odskoczyć największym rywalom i mecze z słabszymi rywalami mogą być tutaj decydujące. W spotkaniu z Norwich licze na pewne zwycięstwo bez zbędnej nerwówki

Gdyby nie tak mocna konkurencja w ataku jestem przekonany że w tym sezonie Hernandez strzeliłby coś w okolicach 30 bramek nie jak SAF zapowiada 20 ;p


PS: niektórzy grali z czarnymi opaskami. O czymś nie wiem czy zapomniałem ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 22:30 przez BeBaD.)
10-11-2012 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości