Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #166
Re: Koncerty
Każdy może wejść na juwenalia Wink różnica polega jedynie na tym, że studenci mają zazwyczaj jakieś zniżki na wejściówki. Jeśli chodzi o Warszawę to oczywiście polecam Ursynalia, a poza tym może mało kto o tym wie ale jest też coś takiego jak Juwenalia (na kampusie UW) gdzie gra Kult itp.
16-03-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #167
Re: Koncerty
Cytat:Wczoraj byłem na Comie w Palladium i powiem krótko, kurwa takiego czadu to ja nigdy nie słyszałem, do dziś jestem podekscytowany i pewnie zostanie mi to na parę dni jeszcze. Na supporcie byli Dr Miś. Ot, spłynął po mnie ich wykon, nic porywającego, Jakubik jedynie nadrabiał żartem. Gdy weszła Coma zaczęło się piekło. Na początku techniczni sprawdzali sprzęt, ale już słychać było spore skandowanie tłumu " Coma, Coma!", czy " Kurwa mać, Coma grać! ". I weszli, jakie ja kurwa miałem ciarki, to jest głowa mała. Już nawet nie pamiętam jaką piosenką zaczęli. Stare kawałki przeplatali nową płytą, ogółem, to były kawałki ze wszytkich płyt. Pogo też było, było przez prawie cały koncert w środku, jako, że to był mój pierwszy koncert taki, to w pogo wszedłem tylko raz, a później tworzyłem kółko, trochę posiniaczony, ale warto było !

To był Twój pierwszy koncert Comy?

A zaczęli... Ekhartem? ;>

Ja ostatnio byłem na Comie w Rzeszowie. Generalnie koncert przeciętny, od początku połowa setu identyczna jak w Studio, w tej samej kolejności, gdzieś od połowy koncertu mieszali kolejność i zagrali jakieś 3 kawałki inne niż w Studio. NIE ZAGRALI "WODY"...

Stwierdziliśmy z moim kolegą, że musimy sobie zrobić przerwę od koncertów Comy, bo już to nie jara nas i nie rusza tak jak wcześniej, pewna rutyna się wyrobiła. Co za dużo, to niezdrowo.

Na ogromny plus to, że wybawiłem się nieziemsko. Ludzie w Rzeszowie wiedzą, co to znaczy "wziąć kogoś na falę", bo w Krakowie to niestety żółtodzioby. Jeszcze na żadnym koncercie mnie tak długo nie nieśli na rękach, zrobiłem takie kółeczko po całej publice i wróciłem pod scenę Smile

kojot napisał(a):Pogo też było, było przez prawie cały koncert w środku, jako, że to był mój pierwszy koncert taki, to w pogo wszedłem tylko raz, a później tworzyłem kółko, trochę posiniaczony, ale warto było !

Ja zawsze jak grają "Święta" (a grają prawie zawsze) to na samej końcówce robię sobie pod sceną kółeczko i głowa lata we wszystkie strony Big Grin Do dziś mnie kark boli.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-03-2012 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #168
Re: Koncerty
Tak pierwszy Smile. I nie, nie Eckhartem ^^. No właśnie chce tam gdzie gra Kult, Coma itp. Nie mogłem znaleźć nigdzie ceny, ani nic. Ktoś doimformowany mógłby się podzielić Smile.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
16-03-2012 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #169
Re: Koncerty
O Comie nic mi nie wiadomo na Juwenaliach :?

Tu więcej info, są też ceny biletów:
http://www.juwenalia.waw.pl/news/cos-o-juwenaliach
16-03-2012 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #170
Re: Koncerty
Nie wiem, może źle czytam Wink. http://coma.art.pl/koncerty/ - 4 od dołu "Warszawa 19 Maja Juwenalia - Stadion Syrenki". To co innego ?

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
16-03-2012 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #171
Re: Koncerty
Wydaje mi się, że to jest ta sama impreza. Nie mam jednak pojęcia jak jest ze wstępem i biletami, tzn. czy koncert jest biletowany i czy obowiązują jakieś karnety, które obejmują koncert Kultu i Comy. W tamtym roku też Juwenalia UW były jakoś rozbite na kilka weekendów. Tak samo musi być w tym roku, przy czym 11-12 maja (Kult) są dni dziekańskie itp. a 19 to prostu kolejny koncert.

Edit:
Polecam zajrzeć tutaj:
http://www.students.pl/kultura/details/ ... szawskiego

http://www.students.pl/kultura/details/ ... aty-imprez

Wychodzi więc na to, że Coma gra na juwenaliach Politechniki a nie UWWink
17-03-2012 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #172
Re: Koncerty
Jeszcze takie pytanie, czy na Juwenalia wstęp jest od 18 lat? Bo jak tak to dupa, bo niestety 1 rok mi brakuje Sad.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
18-03-2012 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #173
Re: Koncerty
Nigdy nie widziałem żeby ktoś na bramce dowody sprawdzał Wink Gdybyś miał 12 i był bez opiekuna to może był by problem, ale tak to nie ma raczej przeszkód. Chociaż lepiej się jeszcze gdzieś upewnić jeśli koniecznie chcesz, bo nie ma co polegać tylko na moim zdaniu.
18-03-2012 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #174
Re: Koncerty
No ok, zamierzam z bratem - studentem Politechniki - jechać, więc jeśli chodzi o ' opiekuna' to nie ma problemu.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
18-03-2012 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #175
Re: Koncerty
Z soboty na niedzielę byłem na koncercie Te-Trisa w Kielcach. Pomimo klubu bardzo małego i niezbyt dużej ilości osób show zrobił Tet niesamowity. Aż żałuję, że nie byłem na koncercie w Krakowie, ale odrobie sobie na następnym. Bodajże 8 czerwca to ma być. Mam nadzieję, że mi to nie skoliduje z wyjazdem na Linkin Park.
Ale o samym koncercie. Niesamowita energia, max profesjonalne podejście do sprawy. No i przede wszystkim max max max dobra muzyka. Jestem usatysfakcjonowany max. Polecam każdemu Smile
19-03-2012 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #176
Re: Koncerty
Był ktoś kiedyś w Reading na festiwalu, ma zamiar bądź przynajmniej zna kogoś kto był? Bije się z myślami czy jechać na tegoroczną edycję. Głownie przyciągają mnie Foo Fightersi, ale Bullet for my Valentaine też zacna kapela i chętnie zobaczyłbym ich live. Bilety na jeden dzień tanie nie są bo po 85 funciaków + jeszcze przelot...Nie wychodzi tanio Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-03-2012 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #177
Re: Koncerty
Ja pierdziele ale tam zajebista paka będzie :shock:
Wspomniane Foo Fighters a do tego The Cure, Kasabian, Paramore, Florence ...

Jak ktoś chce to niech sobie zerknie http://www.readingfestival.com/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-03-2012 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #178
Re: Koncerty
Karnet na cały festiwal to 200 Ł. Ja dziękuję, ale niedziela mnie bardzo kusi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-03-2012 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #179
Re: Koncerty
Tanio to na pewno nie jest, ale wrażenie robi niesłychane.
Spróbuj poszukać/popytać na last.fm może tam ktoś coś podpowie.

Napisz do Rio, on taki muzyczny jest- może skombinuje Ci karnet za free

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-03-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #180
Re: Koncerty
Łał, to rzeczywiście mocna ekipa, szczególnie bym zobaczył Foo Fightersów i Kasabian. Ale pewnie nie będzie mi dane, póki do Polski nie zawitają - póki co, bo kiedyś zamierzam się wybrać na jakiś koncert za granice, ale jeszcze nie te lata :-D .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
19-03-2012 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości