Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #181
Re: Koncerty
Kojot - Kasabiana będziesz miał 27 lipca w Wawie wraz z Red Hotami jakby co Wink
20-03-2012 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #182
Re: Koncerty
Właśnie się zastanawiam, czy się wybiorę, bo nie wiem jak z kasą będę stał Smile .

EDIT : Wspomnienia z Comy, bo ktoś filmiki wrzucił na yt :-D .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YDexOJDOjvU&feature=related[/youtube] Pierwsze wyjście z mroku
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ua6AUPHcwjw&feature=related[/youtube] Tonacja i kawałek Deszczowej piosenki i wymahiwanie flagą Łodzi przez Roguca :-D .
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y2b_Klc9mrc[/youtube] Los cebula i krokodyle łzy


To nie to samo co było na żywo, ale fajnie obejrzeć takie coś. Słabo słychać ludzi krzyczącyh Sad. A mogę się za nich stawić, bo każdy 'śpiewał', chyba, że Ci z tyłu i na piętrze mniej Smile .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-03-2012 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #183
Re: Koncerty
Chyba najlepsza okazja dla nas do zobaczenia FF na zywo - 15.08 sierpnia grają w Pradze. Bilety w przedsprzedaży od dzisiaj. Gdyby nie kolidowało z moimi planami wakacyjnymi to bym już rezerwował wejściówkę, a tak to muszę kombinować...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-05-2012 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #184
Re: Koncerty
To Czyżynalia za mną.

Cud jakiś się wydarzył, bo deszcze, który lał równym cięgiem przestał akurat w momencie, gdy wyszedłem na przystanek. Przybyłem gdzieś w środku występu Grubsona, więc oczywiście dałem mu spokój. Przybyłem dopiero na dwa ostatnie kawałki, by przy wymianie ludzi znaleźć się w zacnym miejscu na Jelonka, więc co nieco zobaczyłem i utwierdziłem się w przekonanu, iż ten gość był tylko po to, by ściągnąć więcej ludzi, nie zakłócając cięższego charakteru tejże imprezy. Ogólnie kicha dla mnie, ale co kto lubi.

Wracając do Jelonka: :shock: Gość zmiażdżył system. Pierwszy raz byłem na jego koncercie na żywo i aż się dziwię, jak mogłem opuścić jego listopadową wizytę w Krakowie. Pozamiatał system, a Daddy Cool w jego wykonaniu to chyba najlepszy (i dla mnie najbardziej zaskakujący) moment koncertu. Świetna interakcja z tłumem, naprawdę super. Najlepiej i tak bawiła się ochrona, której przedstawiciel wziął na siebie ciężar prowadzenia skandowania Smile Na tego świra trzeba będzie się wybrać kiedyś.

Potem odpuściłem Illusion, wróciłem na Hey, który muzycznie jest więcej niż zacny, ale sam występ trochę inny niż poprzedników Smile Generalnie pani stała bardzo prosto i pięknie dziękowała za każdym razem. Swoją drogą dawno nikt mi w tak krótkim czasie tyle razy nie dziękował :lol: E: Na zakończenie natomiast zedytowałem nieco słowa piosenki na Nic, naprawdę nic, nie pomoże, jeśli City jutro wygra z QPRem. I wygrali :evil:

Na koniec Apocalyptica. Finowie świetni, nie było tego klimatu, co na Jelonku, ale i tak dali czadu jak na nich przystało. Najlepszy dowód, że zleciało strasznie szybko. Super, że jak zwykle był i Master, i Seek. Najlepsza historia to jednak moment, w którym publika postanowiła zrobić ściankę, a Finowie zgodnie ze swym planem rozpoczęli część akustyczno-spokojną Smile Na takie dictum publika na wolnym pasie betonu... siadła i siedziała aż do końca Nothing Else Matters Wink Potem sytuacja powtórzyła się raz jeszcze. Generalnie z Finów jestem oczywiście zadowolony. Jednak odkrycie dnia to pan z drugiego akapitu.


I teraz pytanie nurtujące mnie - iść w czwartek na Comę czy wcześniej zbić do domu? Tongue

Gdzie jest Groszek?
14-05-2012 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #185
Re: Koncerty
Kris1908 napisał(a):Wracając do Jelonka: :shock: Gość zmiażdżył system. Pierwszy raz byłem na jego koncercie na żywo i aż się dziwię, jak mogłem opuścić jego listopadową wizytę w Krakowie. Pozamiatał system, a Daddy Cool w jego wykonaniu to chyba najlepszy (i dla mnie najbardziej zaskakujący) moment koncertu. Świetna interakcja z tłumem, naprawdę super. Najlepiej i tak bawiła się ochrona, której przedstawiciel wziął na siebie ciężar prowadzenia skandowania Smile Na tego świra trzeba będzie się wybrać kiedyś.

Też nie byłem nigdy na Jelonku, ale słyszałem, że koleś na koncertach jest po prostu obłędny.

Kris1908 napisał(a):Generalnie pani stała bardzo prosto i pięknie dziękowała za każdym razem. Swoją drogą dawno nikt mi w tak krótkim czasie tyle razy nie dziękował :lol:

Przecież to standard Nosowskiej.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-05-2012 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #186
Re: Koncerty
Tomassen napisał(a):Kris1908 napisał(a):Generalnie pani stała bardzo prosto i pięknie dziękowała za każdym razem. Swoją drogą dawno nikt mi w tak krótkim czasie tyle razy nie dziękował :lol:

Przecież to standard Nosowskiej.

Domyślam się Wink

E: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X3V8Nb7K_18[/youtube]

Gdzie jest Groszek?
14-05-2012 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #187
Re: Koncerty
Linkin Park.

Te słowa mówią wszystko. Koncert znakomity. Dali 100% z siebie. Nic ponad normę, ale nie zrobili nic o co można by mieć pretensje.
Zagrali całą setlistę, nie mają prawa narzekać na publiczność która świetnie się bawiła pod sceną. Na trybunach było gorzej ponieważ było mniej miejsca ale jeżeli chodzi o śpiewanie utworów to trybuny także dawały radę. Osoby na płycie zachwalały, że świetnie było słychać ludzi z trybun. Mam to szczęście, że kumpel z którym byłem jest trochę psychofanem Linkinów i wiem, że jego ocena którą opisują jest wiarygodna. Co do miejsca to trochę lipa bo dźwięk się odbijał i wracał ale Linkini albo to poprawili albo lepszy sprzęt dali.

Satysfakcja z usłyszenia ich na żywo - coś wspaniałego. Ogólnie żeby to poczuć trzeba tam być i żaden koncert nagrany nie da tylu emocji i przeżyć co bycie na ich koncercie na żywo. Pięknie.

Grali jeszcze De La Soul. Podobał mi się ich występ, choć oglądałem fragment tylko. Jednak patrzeć na publikę pod sceną jak wszyscy machają łapami to coś pięknego.
11-06-2012 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #188
Re: Koncerty
Muszę się zgodzić, że świetny koncert w wykonaniu LP. Nie jestem fanem ich najnowszych dokonań ale występ bardzo mi się podobał. Między innymi właśnie dlatego, że można było usłyszeć dużo klasyki. Na trybunach niektórzy strasznie się bulwersowali jak ludzie z niższych rzędów wstawali żeby się bawić. Trochę śmieszne bo sami mogli przecież też wstać, w końcu to był koncert rockowy, a nie opera.
11-06-2012 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #189
Re: Koncerty
04.11 Coma w Studiu w Krakowie Smile Po pierwszym kontakcie z nimi na juwenaliach, nie ma bata, żebym odpuścił, szczególnie pod dachem 8-)

Gdzie jest Groszek?
07-09-2012 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #190
RE: Koncerty
Słusznie prawisz, Panie, Coma pod dachem to jest prawdziwy koncert, w plenerze tak średniawo.

Studio w jesieni będzie gościć m.in. Therion, Marillion, bliżej zimy Enej, no i liczne kabarety. Zapowiada się ciekawie Smile

No i Zaścianek i DachOOFka (czy jak to się pisze). Na sam początek rewelacyjny zespół z Łodzi, Normalsi. Zajebiście, że kolejny rok z rzędu ich ominę, gdyż znowu mi nie pasuje termin Angry Ale potem Totentanz, HARATACZE, zespół poniekąd z mojej miejscowości, grają w nim do dziś moi znajomi i byli kumple z zespołu. No i Brown, kapela z Rzeszowa, również znajomi, ale polecam płytę "Półświatło", wydaną przez Mystic, jeśli ktoś nie wie, co potrafią. Wink Naprawdę warto








I ciekawe rzeczy przygotowuje też Łaźnia. Na pewno happysad i IRA, ale nie wiem, co jeszcze

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
11-09-2012 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #191
RE: Koncerty
A ja się zastanawiam nad tym żeby pójść na koncert Coldplay... Wprawdzie już od jakiegoś czasu ich nie słucham, ale kilka ładnych parę lat temu troszkę się nimi jarałem, więc tak z sentymentu mógłbym pójść i zobaczyć czy dają radę na żywo.
Ktoś się może wybiera?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-09-2012 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #192
RE: Koncerty
1) JEDZIE KTOŚ NA STEVE'A VAIA DO WARSZAWY?!?!?!

2) Chciałem zapytać, czy ktoś z forumowiczów był może w tym roku w Cieszanowie. Kurde, Podkarpacie jednak potrafi. Ten festiwal jest świetny. Rewelacyjna atmosfera na polu namiotowym, jak i w samej miejscowości. 3 dni nieustannej zajebistej zabawy. A i zespoły nieliche. W tym roku Farben Lehre, Indios Bravos (najlepsze koncerty), Coma, Lao Che, The Exploited, Decapitated, T.Love, Luxtorpeda (wstyd się przyznać, ale przespałem), oprócz tego tzw. scena alternatywna tudzież mała, gdzie również występy i inne. No i przede wszystkim TANIO! Karnet na 3 dni na koncerty 50 zł (przedsprzedaż, w dzień 60), na pole namiotowe jednorazowo od osoby 10 zł. Prysznic (w kabinie) 5 zł, co się kompletnie nie opłacało - stać w kolejce trzeba było ze 3 h, wody ciepłej nie było już na początku, a zimne natryski były za frajer non-stop pod gołym niebem. Sklepów może dużo tam nie ma, bo mieścina maleńka, ale ceny są normalne, nie wygórowane. Problem był tylko z zimnym piwem, nie nadążało się chłodzić, a już go nie było. No i kolejny problem - kiepski dojazd. Aczkolwiek jest to też do ogarnięcia, w tym roku ktoś w PKS-ie jednak pomyślał i tych autobusów podstawiano więcej. I chwała Smile

Za rok na pewno jadę tam dzień wcześniej. Za fajnie tam, żeby być tylko 3 dni Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
11-09-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #193
RE: Koncerty
To się w Krk zapowiada jesień ciekawie. Rzekłeś, Tomassenie, o m. in. Marillionie, a tu się zapowiedział oficjalnie Jelonek na 19.10 w Kwadracie Smile

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 23:13 przez Kosma.)
13-09-2012 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #194
RE: Koncerty
Omnomnom, wybrałbym się, zobaczymy. Ile bilet?
Na Marillion stówę huehue Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-09-2012 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #195
RE: Koncerty
Nie wiem. Na stronie Kwadratu jeszcze info nie ma, ale lastfm już podawali jakiś czas temu, że koncert ten będzie miał miejsce na podstawie plakatów, które ponoć wiszą już w mieście.

E: Wychodzi na to, że bilety po 35zł.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 00:30 przez Kosma.)
14-09-2012 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości