Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #17
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
Cytat: P.S. Przynajmniej Undermine się cieszy z podziału punktów. W Twoim przypadku remis to idealny wynik...
Niby tak, ale z drugiej strony jeden punkt to niezbyt wiele ani dla jednych ani drugich.

Co do meczu - wielu nie docenia Welbecka a on robi super pracę. Nie widać tego w statystykach gole/asysty ale dzisiaj był najaktywniejszy z przodu - brakło trochę dokładności ale ja pokuszę się o stwierdzenie, że Danny był dziś lepszy od Robina.
Ciągle nie podoba mi się Kagawa, ale on mi nie pasuje w United od początku(zbieg okoliczności - Parka też nie mogłem oglądać).
Rooney z ławki mnie rozczarował, powinien wejść z pianą na pysku. Valencia w tym sezonie ma najbardziej ustabilizowaną formę(czyli kompletny brak formy) i w tym aspekcie nic się nie zmieniło.
Będę marudził, ale zakup skrzydłowego, gotowego do gry w pierwszym składzie(więc pewnie 15-20 baniek) to zakup "must have".
No i cholernie szkoda mi DDG, taki mecz a brak czystego konta.

W Tottenhamie mega frajerstwo Defoe, naprawdę AVB musi kupić kolejnego napastnika skoro Ade jest na PNA. Na minus Dempsey(mimo bramki) a na plus - Parker, Lennon i Dembele.
20-01-2013 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012) - Under - 20-01-2013 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości