Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
Silvan napisał(a):Tak na gorąco - Pozostało tylko 5 punktów przewagi nad City...
Hubson napisał(a):Najgorsze, że City się nie potknęło i tracimy dystans

Easy, panowie. Mnie dziś w ogóle nie rusza to skrócenie dystansu. City już za moment czeka wyjazd do QPR (na bank stracą pkt, u nich wyraźnie coś się ruszyło). Potem Liverpool, Chelsea, potracą sporo Wink Za to my w tym czasie gramy ze Świętymi, Fulham, Evertonem.

Silvan napisał(a):Inna sprawa, że nie wiem jakim cudem sędzia mógł nie gwizdnąć tego karnego na Rooneyu, sytuacja była ewidentna, a jak pokazały powtórki miał ją jak na tacy. W obu ligowych meczach z Tottkami sędziowe dają ciała...
Ja tu obronię sędziów. Po obejrzeniu tej sytuacji na żywo wydawało mi się, że Roo nurkował. Jak zobaczyłem powtórkę z perspektywy liniowego również. Z tego ujęcia to wyglądało jakby Roo od razu po przyjęciu podciągnął nogi i się przewrócił. Potem była powtórka tak jakbym stał na 11 i wtedy dopiero zauważyłem, że Roo lewą nogę chciał stawiać ale się potknął o rywala. Zaś arbiter chyba biegł tak jakby za Roo, więc podejrzewam, że wyglądało jak nurkowanie. Tak więc karny nie ewidentny IMO.

Co do meczu, świetna pierwsza część, niemal koncertowa. W drugiej za to zabrakło by chociaż parę razy utrzymać się trochę przy piłce, dać odpocząć obronie, wybić rywala z rytmu. Niestety szedł na nas atak za atakiem i w końcu wpadło. Wśród grajków nikt na wyróżnienie nie zasługuje, nikt na naganę. Wszyscy zagrali przyzwoicie. Wynik na pewno nie jest zły. 1 pkt na tak trudnym terenie to dobry rezultat. Boli tylko, że tak blisko było 3 pkt Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-01-2013 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012) - RedLucas - 20-01-2013 19:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości