Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012)
Zgodnie z oczekiwaniami, nie było łatwo. Cóż, nie zawsze można wygrywać, ale szkoda, że tracimy gola w takich okolicznościach. Ja tam z naszej gry jestem zadowolony. W ciągu ostatnich kilku lat widziałem mnóstwo żenujących występów w naszym wykonaniu, wtedy były powody do zmartwień. Dziś miałem wrażenie, że pomimo tego, że Tottenham atakował, kontrolowaliśmy przebieg meczu. Tak jak napisał Morrow, graliśmy zbyt zachowawczo. Potrafiliśmy swobodnie wymieniać piłkę, płynnie przechodzić pod pole karne Tottenhamu, ale zabrakło kropki nad i. Przy 2:0 nic złego by nas już nie spotkało. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale jak widzę grę tego zespołu, to wiem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Dzisiaj niemal wszyscy grali na dobrym poziomie i wykonywali swoje zadania. Nie podobał mi się tylko Evra, sporo błędów popełniał, nie można go pochwalić ani za defensywę ani za ofensywę. Ogólnie jako zespół wyglądaliśmy naprawdę dobrze, jesteśmy zgrani i świetnie się rozumiemy. Podobał mi się Welbeck, chłopak gra coraz dojrzalej, rzadko traci piłkę, to samo tyczy się Cleverleya. Na brawa zasługuje też Jones, który utwierdził mnie w przekonaniu, że nadaje się na środkowego pomocnika, takiego, jakiego nam brakuje - wybieganego, energicznego i walczącego o każdą piłkę. Do tego pokazał, że dobrze czuje się z piłką przy nodze i "nie przeszkadza" drużynie w kreowaniu gry.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-01-2013 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (20.10.2012) - mucha - 20-01-2013 19:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości