Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008)
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
dende napisał(a)::|
Też jestem patriotą, ale również kibicem United i dla mnie liczy się przede wszystkim dobry wynik naszego zespołu, a nie to, że w barwach MU wystąpi nasz rodak.

radzio napisał(a):Wolę, aby wystawił bramkarza, który jest w danej chwili najlepszy
I pod tym się podpisuję.

Tak żeby uściślić, po co wystawiać piłkarza nie będącego w formie... Może mieć złe skutki dla psychiki, w szczególności dla bramkarza. Pomyślmy, że bramkarz bez formy staje w bramce i wrzucają mu 3 bramki (z jego winy) to może odbić się na psychice. I nie mówcie, że Kuszczak jest mocny w tej kwestii bo jak ktoś bez formy jest, daje dupy, a mimo to gra, bo takie jest "widzi mi się" trenera to nie jest nic dobrego.

Ale jeśli Fergie podejdzie do Kuszczaka i powie "Tom you're the best goalkeeper in our team so go and kick their ass! <łamana polszczyzna>Powodzenia</łamana polszczyzna>*", a Tom wie, że jest teraz rzeczywiście w formie to działa to motywująco i można oczekiwać świetnego występu :-)

*zakładam, że jakiś Polak pracuje/pracował u Fergiego Big Grin/ Tomek coś tam nauczył Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-03-2008 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - radzio - 25-03-2008 21:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości