Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Middlesbrough 2-2 Manchester United (06.04.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Cytat:Brown gra od długiego czasu, prawie bez przerwy, na prawej obronie. Jest w dobrej formie na tej pozycji, często atakuje, jest dużo bardziej zwinny i ruchliwy na tej pozycji niż O'Shea czy Pique, który moim zdaniem w ogóle nie ma warunków fizycznych do gry na tej pozycji w Premiership. Brown ma dobre wrzutki, w porównaniu do pozostałych, dobrze wymienia się podaniami ze skrzydłowymi. O'Shea natomiast ma lekką przewagę nad Brownem na środku obrony. Jest wyższy i w moim odczuciu podczas nieobecności Vidica dobrze będzie rozumieć się z Ferdiandem, ponieważ jego nominalną pozycją jest przecież środek obrony. Zresztą, gdyby Browna dać na środek, to czy O'Shea z Pique dostarczaliby pod bramkę dobre podania? Byliby tacy szybcy?
Ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie to O'shea jest lepszy na boku defensywy. O wiele bardziej usposobiony do atakowania. Lepszy technicznie przede wszystkim. Potrafi ograć rywala. Wcale nie jest wolniejszy. Może czasem się zapomina i wolniej wraca.
Za to Brown o wiele pewniejszy jest w zadaniach defensywnych. Nawet zastępując Garego skupia się przede wszystkim na bronieniu dostępu do bramki, więc środek obrony to jest jedyna pozycja na której go widzę w drużynie. Na boku defensywy już lepszy jest Hargo.
Fakt, faktem Wes się wyrobił i częściej atakuje, ale dla mnie bardziej potrzebny jest na środku, obok Ferdinanda.


Fan United od 1992 roku
05-04-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30) - sebos_krk - 05-04-2008 11:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości