Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Middlesbrough 2-2 Manchester United (06.04.2008)
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
Ten mecz to był koszmar.
Nasza obrona grała gorzej od obrony Newcastle. Ser szwajcarski przy Brownie i Johnnym wymięka;/
To co robił pan Wes w dzisiejszym spotkaniu mnie poprostu powaliło, 2 bramki to oczywiście jego zasługa.
Dlaczego nie mógł Pique i Owen zagrac od początku, jakoś udało im się i Carrickowi uspokoić tą defensywe.
Z taką grą i bez Vidica i Rio wole nie myśleć o spotkaniu z Romą.
Od razu mi się kojarzy poprzedni sezon, tyle że teraz Fletch tez ma kontuzje wiec nie bd mógł grać na obronie^^ Dobrze że Edwin bronił dobrze (nie licząc sytuacji z potknięciem się)

Coniektórym naprawde należy sie pożądna suszara. Nasza pomoc zagrała dzisiaj bardzo mizernie, pomimo mojego ogromnego uwielbienia do Scholesa, musze przyznać, że zagrał źle. Nie było podań, nie było odbiorów. Porażka, przynajmniej Michael cos w obronie działał i blokował strzały.

Rooney wybronił nasz honor, ja nie wiem skąd ten facet ma w sobie tyle energi siły i woli walki, biegał po całym boisku, rozgrywał i strzelał, zawodnik meczu.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
06-04-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30) - Kisia92 - 06-04-2008 15:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości