Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
No kurwa mać, panowie złoci. Niech się ten sezon już skończy, bo ciężko to oglądać, naprawdę. Przez większość meczu to w ogóle mało się działo na boisku, pod koniec obrona przysnęła, Mata się urwał i musiało się to skończyć golem, bo już wisiało to w powietrzu. Świetny mecz Lindegaarda, bardzo dobrze prezentował się w bramce, przy golu nie zawinił.

Nie wiem, jak Wy, mnie się wydaje, że Rafael zasłużył na to czerwo. Widać było, że interesuje go tylko to, żeby zajebać Luizowi. W sumie za ten kretyński uśmiech mógłby mu w szatni jeszcze poprawić. No ale skoro Rafael za to dostał czerwoną, to Luiz powinien w tej sytuacji drugą żółtą dostać. Też nie walczył przepisowo i prowokował. No ale ten obrazek, jak leży tylko potęguje moją niechęć do tej tzw. drużyny.

Valencia niech wypierdala, bo nie mogę go już oglądać, ale z boiska to Anderson zejdzie, który dzisiaj prezentował się naprawdę fajnie. Giggs też miał kilka dobrych dośrodkowań. Van Persie w sumie przeciętnie, próbował, kilka okazji miał dobrych, brakowało wykończenia. Rooney to mógłby w sumie nie wchodzić, nic nie pokazał.

Chicharito na boisku w 90. minucie. Po co? Powinien on wejść zamiast Rooneya, doskonale wiemy, że lubi strzelać bramki w końcówkach. Ale w ogóle nie widziałem w naszych piłkarzach motywacji, żeby tu coś ugrać.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
05-05-2013 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013) - Tomassen - 05-05-2013 18:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości