Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
Jaroldz napisał(a):P.S. Na miejscu Wengera czy AVB miałbym uzasadnione pretensje do SAF-a o wystawienie takiego składu na mecz z Chelsea.

Widząc skład już przed meczem, miałem niestety słuszne obawy, że będzie w połe; można było pomyśleć, że SAF oddał mecz.

Jaroldz napisał(a):- dlaczego Naniego nie było nawet na ławce rezerwowych? Jeśli chce niszczyć chłopakowi karierę, to niech przestanie i pozwoli mu odejść latem. Dlaczego traktuje go tak jak Kuszczaka czy Berbatowa?
- dlaczego Valencia znów zagrał w pierwszym składzie i dlaczego grał aż do 90 minuty, skoro nadawał się do zmiany już po pierwszej połowie?
- dlaczego nie zagrał Kagawa?
- co miała dać zmiana Buttnera za Cleverleya? Jeśli Holender miał grać na skrzydle, to dlaczego nie mógł tam wejść Japończyk?
- co miało dać wejście Hernandeza w 90 minucie?

Zgodzę się ze wszystkimi pytaniami, natomiast co do Lindegaarda osobiście nie mam zastrzeżeń. Przy tej serii kilku kornerów pod rząd dla Chelsea wyglądał dość niepewnie na przedpolu, ale poza tym imo spisał się dobrze.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
05-05-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013) - Tomassen - 05-05-2013 20:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości