Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #14
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013)
Oświadczam, że po nędznym widowisku, jakie zaserwował nam sir Alex Ferguson w meczu z Chelsea, uważam sezon za zakończony i nie mam zamiaru oglądać pozostałych ligowych spotkań. Cała drużyna jest już myślami na plaży, więc nie zamierzam tracić czasu na oglądanie ich agonii. Wielka szkoda, że tym zwycięstwem Chelsea praktycznie zapewniła sobie udział w LM w kolejnym sezonie, albo przynajmniej bardzo mocno się do niego zbliżyła. Kompletny brak zaangażowania w grę i taktyczna farsa to zaiste piękny ukłon w stronę drużyny, która wywaliła United z dwóch pucharów w tym sezonie, trzeba było im jeszcze dywan rozwinąć na murawie koniecznie niebieski!

Na papierze może i faktycznie nie wyglądałoby to źle, jeżeli przyszłoby mierzyć się na Old Trafford z drużynami pokroju Wigan, czy innym Southampton, ale nie Chelsea, która bardzo potrzebowała zwycięstwa.

Nie chodzi jednak o dobór zawodników, bo nawet etatowi gracze pierwszej 11stki jak choćby Evra nie wykazują od jakiegoś czasu zainteresowania grą w piłkę, więc wystawienie teoretycznie lepszego składu pewnie skończyłoby się podobnie.

Ostatnio na forum toczyła się dyskusja na temat tego, czy Ferguson niesłusznie odsunął Cleverleya od składu, jeżeli chłopak prezentuje się na treningach mniej więcej tak jak zaprezentował się wczoraj przeciwko niebieskim to nie mam pytań i pretensji do bossa o szukanie innych rozwiązań, ciekawe tylko czy wpadnie w końcu na to, że trzeba sprowadzić kogoś nowego do środka?...

Jeszcze słówko o decyzjach Fergusona, bo wyglądały one wczoraj prze komicznie. Po 70 min przy stanie remisowym na własnym boisku wprowadzamy do gry Buttnera, zostawiając jednocześnie na murawie Evrę… Czemu to miało służyć nie wiem, ale obok Holendra na boisku pojawił się Rooney i obaj wskoczyli na swoje nienominalne pozycje, chociaż pewien nie jestem bo nie mam pojęcia jakie zadania mógł mieć/miał? Buttner i raczej pozostanie to dla mnie zagadką. W każdym razie na boisku zapanował jeszcze większy chaos. Trzecia zmiana chyba na alibi kiedy przegrywając 0:1 w 89min sami sobie kradniemy sekundy wprowadzając na boisko Chicharito, który nie wiem czy w ogóle dotknął piłki…

Ja na miejscu Groszka zacząłbym się rozglądać za nowym klubem, jeżeli van Persie mimo pewnego mistrzostwa i złotego buta nadal ma rozgrywać 90 minut to niestety chyba czas na zmianę otoczenia.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2013 08:58 przez Silvan.)
06-05-2013 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 Chelsea FC (05.05.2013) - Silvan - 06-05-2013 08:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości