Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Roma (09.04.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #32
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Tomassen napisał(a):Hergrejfs
Akurat tu się chyba nie pomylił? Wink

Mecz dobry w naszym wykonaniu. Może gra w ofensywie nie była jakaś nadzwyczajna, ale o to chodziło, żeby się nie przemęczać. Roma próbowała, a my bez dużego wysiłku wyprowadzaliśmy kontry. Dawno nie oglądałem meczu na żywo United, więc jestem zadowolony. Bardzo dobre zgranie, choć ci zawodnicy podczas meczu ze sobą jeszcze nie grali.
Moje oceny:
Van der Sar 7.50 - kilka bardzo dobrych interwencji i to zaufanie, którym obdarzali go nasi, podając mu często piłki, ani razu nie skiksował, choć kopał też lewą nogą, Edwin ma niesamowite wykopy
Brown 6.75 - raczej poprawny występ, choć miał trochę problemów z Mancinim i do tego mało aktywny w ofensywie
Silvestre 7.25 - miło zaskoczony jestem występem Francuza, naprawdę śladu nie widać po kontuzji, raz uratował nas przed utratą bramki i do tego udzielał się w ofensywie, jak na powrót po kontuzji to bardzo dobry występ
Ferdinand 7.50 - robił, co chciał z Vucinicem, bardzo pewny punkt drużyny, jego obecność dodaje mnóstwo pewności w poczynaniach defensywnych
Pique 7,25 - u boku Rio grał dobrze, błędów nie popełnił, nikt go nie ograł, więc poprawny występ, a to 0.25 to za to, że nie zjadła go trema w tak ważnym meczu Smile
Park 7.75 - bardzo dobry występ Koreańczyka, mnóstwo akcji z jego udziałem, a to strzał, a to podanie, główne zagrożenie bramki Rzymian, jedyne co można uznać za minus to szybkość, myślałem, że Park jest taką błyskawicą, ale widać, że szybkość nie jest jego zaletą
Giggs 7.50 - no nie powiem, ładnie Ryan sobie poczynał, kilka dobrych prostopadłych podań, zaczynałem go skreślać po kilku ostatnich meczach, ale na pewno się jeszcze Walijczyk przyda
Carrick 7 - występ dobry, ale na pozycji, której grał nie miał wiele okazji do wykazania się, choć kilka odbiorów było najwyższej klasy
Anderson 7 - jego to w sumie mało widziałem, dobra współpraca z kolegami z drużyny, jak zwykle waleczny, ale nic poza tym
Hargreaves 8 - zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku, ileż on się wczoraj obiegał, Owen jest genialny w ofensywie, bardzo szybki, waleczny i ma świetne dośrodkowanie, jak dla mnie bardzo dobrze pasuje na skrzydło lub na prawą obronę, świetna asysta, mogła być też bramka, a wtedy byłby to występ na 10!
Tevez 7.50 - dobra wymiana pozycji, piękny gol, ale widać, że osamotniony w ataku traci na swej wartości

Jak dla mnie to czwórka Park, Hargreaves, Giggs, Tevez wczoraj była wspaniała. Wyglądali, jakby grali ze sobą już nie pierwszy raz, znakomicie współpracowali.

Teraz bardzo trudny dwumecz z Barcą. Faworyta trudno wskazać, ale zapowiada się niezwykły mecz najładniej grających drużyn (może oprócz Arsenalu), bo Chelsea i Liverpool to będą jak zwykle piłkarskie szachy Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-04-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45) - mucha - 10-04-2008 15:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości