Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Roma (09.04.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #38
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
No więc i ja się wypowiem tradycyjnie już oceniając grę naszych piłkarzy. Trochę spóźnione ze względu na problemy z netem, ale jak zwykle subiektywne noty:

6,5- Van der Sar- uderzenia z dystansu sprawiały mu spore problemy. Liczy się, że nie wpuścił bramki.
6,5- Brown- sprokurował karnego, niewiele w sumie pracy ze skrzydłowymi Romy.
7,25- Ferdinand- nie musiał się bardzo wysilać. Dobra gra w powietrzu.
7,25- Pique- myślę, że sir Alex już nie ma wątpliwości kto ma grać pod nieobecność Vidica.
7- Silvestre- powrót po kontuzji wypadł bardzo dobrze. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
7,25- Park- szkoda, że w końcówce nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, bo przypieczętowałby kolejny swój udany występ.
8,25- Hargreaves- patrząc na to co Owen wyprawiał już sam nie wiem na której pozycji jest najlepszy. Motor napędowy całej drużyny i zdecydowanie najlepszy piłkarz spotkania.
7- Carrick- znakomity w odbiorze, dobry w rozegraniu. Zdominował środek pola.
7,25- Anderson- szybki, aktywny. Może zaliczyć występ do udanych.
7,25- Giggs- wreszcie należy pochwalić Ryana za dobry występ. Wracają chęci do gry.
7,5- Tevez- zwycięski gol i udział w wielu ciekawych akcjach United.
..- Rooney- niewiele mógł pokazać w czasie gdy był na placu
..- O'shea- wykonał swoją robotę
..- Neville- widzieć Garego znów na boisku- cudowne..., widzieć Garego na środku ataku- bezcenne Smile


Fan United od 1992 roku
11-04-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45) - sebos_krk - 11-04-2008 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości