Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2013/2014
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
RE: United w sezonie 2013/2014
A mnie strasznie wkurza chęć bycia na siłę oryginalnym.
Skończ waść pisać głupoty, bo już naprawdę się nie da tego czytać. Real zdominował nas w pierwszej połowie. W drugiej połowie wyglądało to już jednak zupełnie inaczej. Co więcej, niewiele brakowało a byśmy wyjechali z Hiszpanii ze zwycięstwem. W drugim meczu z kolei to Real w pierwszej połowie miał niewiele do powiedzenia. W drugiej zresztą było podobnie. Do momentu w którym Turek nie zechciał zostać gwiazdą spotkania nic nie wskazywało na awans Realu.

Żeby nie robić całkowitego off topic.
Jak już wielokrotnie niektórzy wspominali na razie to tak nie do końca wiemy na czym stoi. Sytuacja wyklaruje się po transferach (jeśli takowe w ogóle będą) i po skompletowaniu sztabu. Wtedy będzie można tak naprawdę wyrazić pierwsze opinie o Szkocie, jako managerze Manchesteru United.

Silvan napisał(a):Sir Alex własnie po to namaścił Moyesa na następcę, żeby ten ogarnął akademię i wprowadzał nowych zawodników do pierwszej drużyny. Z tego względu śmieszą mnie spekulacje niektórych pismaków o spektakularnych transferach jak Bale, Ronaldo czy inny Lewandowski... Moyes dostaje niemal gotowy produkt + kopalnie nieoszlifowanych diamentów, więc dokona jedynie kosmetycznych zmian, aby dostosować drużynę swojej wizji.
Myślę, że transfer, któregoś z wymienionych przez Ciebie zawodników jest możliwy, tym bardziej przy możliwym (osobiście, mam nadzieję, że pewnym) odejściu Rooneya, z którego bądź co bądź może dostać kasę, która pozwoli nam na taki transfer. Młodych mamy zdolnych, nawet bardzo - to fakt. Jednak minie jeszcze trochę czasu nim zaczną oni stanowić o sile pierwszego składu (mówię o tych z rezerw i akademii).

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2013 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2013/2014 - Intel - 14-05-2013, 20:07
RE: United w sezonie 2013/2014 - Foster - 15-05-2013 21:29
RE: United w sezonie 2013/2014 - Adis - 30-09-2013, 17:39
RE: United w sezonie 2013/2014 - Lisu - 08-02-2014, 14:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości