Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2013/2014
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #25
RE: United w sezonie 2013/2014
Wiele jest niewiadomych. Czy odchodzimy na stałe od 4-4-2, kto przyjdzie, kto będzie gdzie grał i tak dalej. Napiszę, jak ja to widzę.

Tak, na stałe odejdziemy od 4-4-2. Będziemy grać 4-2-3-1.

Pewnym jest, że kupimy jednego box-to-boxa [jednak tutaj przyznam rację Michałowi - tak Fellaini by się przydał na b2b, mea culpa. Byłbym meeega na tak z jego transferem, ale jakby przyszedł Strootman to petarda]. Trochę mniej pewnym jest przyjście skrzydłowego [moim zdaniem będzie dużo zależało od Moyesa, czy zatrzyma Naniego, ja bym bardzo tego chciał, a Bale obecnie to strefa marzeń]. Potem jest pytanie, czy kupimy lewego obrońce [no bo jak Monaco wyskoczy z ofertą za Evre to nagle obudzi się we Francuzie chęć dołączenia do swojej byłej drużyny. Luke Shaw jest realny, mimo, że jest fanem Chelsea, jednak Fabio Coentrao odchodzi na 100% z Realu, więc może przyjść za Mourinho], czy jeszcze jednego środkowego pomocnika [ostatnio czytałem o Rossie Barkleyu, o którym gdzieś na tym forum pisałem. Szkoda, że trochę go kontuzja zatrzymała, ale ma ogromny potencjał, jednak drugi Carrick to nie jest. Ja bym się serio zastanowił nad McCarthym, jako alternatywa byłby znakomity. A może powrót Grande Gibsona? Big Grin].
To już chyba jasne, że Rooney odchodzi, czas się z tym pogodzić. Na popularnej kierownicy będzie grał Kagawa, dużo się mówi o Thiago [Barca zjebała z jego kontraktem :DDD], więc byłbym bardzo na tak gdyby przyszedł. Do tego Hiszpan może grać w środku pola [z tego co tu czytam] obok Carricka, a może i szanse by dostał Januzaj. Wink

Moyes w Evertonie bardzo lubił zawodników-zapierdalaczy, więc tacy zawodnicy jak Welbeck, Jones, czy Cleverley mogą odgrywać ważną role w zespole. Niby nigdzie nie jest napisane, że to przełoży na Manchester, ale każdy trener ma własną wizje.

Jeszcze co do upodobań Moyesa, to jeden z kibiców Evertonu napisał, że David bardzo lubi Bundeslige [był nawet łączony z Schalke]. Ale to tak w ramach ciekawostki - wszak zawodnicy z Bundesligi jak odchodzą do innej ligi, są znakomici.

Trochę się zajebałem z tymi kwadratowymi nawiasami, ale miałem wiele myśli na raz i nie wiedziałem od czego zacząć - myślę, że i tak jest przejrzyście. Smile
24-05-2013 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2013/2014 - Intel - 14-05-2013, 20:07
RE: United w sezonie 2013/2014 - Pchela - 24-05-2013 12:02
RE: United w sezonie 2013/2014 - Adis - 30-09-2013, 17:39
RE: United w sezonie 2013/2014 - Lisu - 08-02-2014, 14:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości