Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2013/2014
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #62
RE: United w sezonie 2013/2014
Hubson napisał(a):Zmiany zmiany zmiany... Zmiany mają to do siebie, że albo wprowadzając je szybko można dużo więcej spieprzyć niż naprawić, albo wolno a dokładniej z tym, że nie zawsze jest na to czas. Pewnie nie wielu z was interesuje się ligą hiszpańską, ale Montanier przez ponad rok z Realem Sociedad grał bryndzę wielką. I nagle zaczęli grać dużo lepiej skuteczniej, na tyle, że zajęli 4 miejsce w lidze i stąd doszli do Ligi Mistrzów z nami. Jeżeli ktoś oglądał dwumecz z Lyonem to mógł na pewno się zachwycać ich grą.
Wspomniałeś o Sociedad, nie wiem jak wyglądało to w ich przypadku, ale widziałem co się działo z Liverpoolem w zeszłym sezonie. Mimo, że grali słabo Rodgers ciągle próbował czegoś nowego. Nawet na początku tego sezonu próbował grać inaczej (352). Zaczął wywalać tych co byli słabi: Downing, Carroll i mimo, że wciąż nie mieli wyników to była widać jakieś drobne efekty jego pracy. Dołożył do tego parę niezłych transferów. I w tym sezonie są efekty tej pracy.

Wracając do United.
Byłem świadomy, że po odejściu Fergusona nastąpi mały kryzys, ale w życiu nie spodziewałem się, że będziemy grali tak słabo. To, że nie ma wyników to jedno, ale styl gry naszego zespołu jest okropny. Co gorsze, nie dość, że nie widać poprawy to czasem mam wrażenie, że im dalej w las tym gorzej.
Nie potrafimy bronić, mamy problemy ze stwarzaniem klarownych sytuacji, dalej nie radzimy sobie z pressingiem drużyny przeciwnej, dalej nie stosujemy żadnego pressingu na przeciwnika. Naprawdę w tej chwili nic nie broni Moyesa, ani wynik, a tym bardziej nie styl.

Co do sezonu bez pucharów.
Osobiście przeżyłbym rok bez LM, jednak w obecnych czasach sezon bez udziału w tych rozgrywkach może być dla nas sporym ciosem. By przekonać dobrych zawodników albo będziemy musieli przekonywać ich grubą kasą albo mieć szczęście że dany zawodnik będzie chciał grać u nas. Jak mówię, osobiście przeżyłbym rok bez pucharów, jednak aby tak było to chce widzieć że coś się dzieję, że są jakieś zmiany, że to idzie w dobrym kierunku. Bez tego ani rusz. I nie wierzę, że w lecie po 2-3 trzech dobrych transferach nagle zaczniemy grać dobrze. Póki będziemy grali taką taktyką jak teraz, póty nie ma szansa na znaczącą poprawę i nowi zawodnicy tutaj nic nie zmienią.

Wierzę w United, wierze że niedługo wrócimy właściwe tory, ale przestaje powoli wierzyć, że tym który przywróci nas na szczyty będzie Moyes...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2013/2014 - Intel - 14-05-2013, 20:07
RE: United w sezonie 2013/2014 - Adis - 30-09-2013, 17:39
RE: United w sezonie 2013/2014 - Foster - 05-02-2014 17:47
RE: United w sezonie 2013/2014 - Lisu - 08-02-2014, 14:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości