Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-0 Manchester United (1.09.2013)
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #5
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (1.09.2013; 14:30)
Koniec. Szkoda.

Strasznie słabo zagrał dziś Welbeck, RvP czy Carrick. Zawiodłem się, bo rzadko się zdarza, by szczególnie dwaj ostatni rozgrywali słabe spotkania. Liverpool przygniótł nas w pierwszej połowie - szybko straciliśmy bramkę i posypały się głowy. Chyba cztery żółte dostaliśmy w tych 45 minutach gry... A, zapomniałbym. Ja szanuję Giggsa, bo to legenda, ale jak można wystawiać go w podstawowym składzie kosztem Kagawy? Przecież to absurd dla mnie, mamy wygrywać mecze, a nie grać legendami! Ryan oprócz żółtej kartki i faulu nie pokazał kompletnie nic.
W drugiej połowie zaczęliśmy kontrolować sytuację co mnie cieszy - widocznie Moyes przemówił chłopcom w szatni, wytłumaczył co trzeba. Tylko że samo posiadanie piłki zwycięstw nam także nie przyniesie. Oprócz setki Robina nie mieliśmy żadnej DOBREJ sytuacji na gola.

LFC wygrywa po łohohohoho, więc jeszcze nie pora by być smutnym. Zobaczymy jak zagrają cały sezon, po po tych czterech wygranych meczach Ligi Mistrzów nie mają, choć muszę przyznać, że start mają faktycznie dobry. A Sturridge to najlepszy zakup od czasów Torresa.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
01-09-2013 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (1.09.2013; 14:30) - KARTONick - 01-09-2013 15:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości