Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-0 Manchester United (1.09.2013)
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #6
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (1.09.2013; 14:30)
Teraz czeka nas dwu tygodniowa przerwa, jeżeli dojdą nowi zawodnicy na co się zanosi, Nani i Chicha wrócą do formy, Roo i Rafael się wyleczą to jestem przekonany że ta gra bedzie wyglądała o niebo lepiej. Wystarczy spojrzeć na drugą połowe (wielki + dla Moyesa), najlepszą sytuacje miał RVP po świetnym podaniu od kogo ???? kuzwa od podręcznikowego lisa pola karnego.... nie od Cleverleya, nie od Gigssa czy kogokolwiek innego ale od Groszka.
Priorytetem są wzmocnienia, jeżeli dojdą Fella i ten Herrera (gorszy od Cleva nie bedzie) wkomponują się w zespół to spokojnie powalczymy o majstra. Za nami 3 mecze i mamy 4 pkt, wygraliśmy na trudnym terenie z Swansea gdzie większość przewidywała wpadke, zremisowaliśmy z Chelsea a powinniśmy to wygrać no i przegraliśmy na Anfield gdzie zawsze się gra ciężko. Teraz my tracimy ale pamiętajmy że reszta topu też bedzie ze sobą grała, a my właśnie wtedy możemy być w gazie.

Mnie ten mecz uspokoił. Moyes udowodnił że ma jaja i potrafi zmienić w przerwie oblicze gry zespołu. Dzisiaj nie było kim grać ale tak jak pisałem, przyjdzie ktoś na środek to gra bedzie lepsza.
01-09-2013 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC - Manchester United (1.09.2013; 14:30) - BeBaD - 01-09-2013 15:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości