Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool FC 1-0 Manchester United (1.09.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: PL: Liverpool FC 1-0 Manchester United (1.09.2013)
Strasznie podniósł mi ciśnienie dzisiejszy mecz. Tragiczna pierwsza połowa, absolutnie nic, ani nikt nie zasługiwał na pochwałę, Graliśmy długą piłką, nie umieliśmy się dłużej przy niej przytrzymać. Nie wiem, może kwestia autosugestii, ale w tej pierwszej połowie to chyba graliśmy więcej długą piłką, niż kiedykolwiek za rządów SAFa. To jest pomysł na naszą grę? I właśnie dlatego Kagawa nie pasuje do tej gry? Bo jest mały i chudziutki? Ze zniecierpliwieniem oczekuję kolejnych meczów i jak się potoczy sytuacja Kagawy. Ja oczekiwałem, że w tym sezonie to będzie absolutnie kluczowy zawodnik tego zespołu. Umiejętności do tego posiada.

Wróćmy do meczu. Tak, druga połowa o niebo lepsza, ale co z tego? Podobnie jak z Chelsea, graliśmy lepiej, ale tak naprawdę nie przekładało się to na klarowne sytuacje bramkowe. Pod bramką Live zagotowało się może raz. Nie ma nawet takich sytuacji, gdzie można mówić o pechu, czy niefrasobliwości napastników. No i wisienka na torcie, jest gdzieś 70 minuta, my ciągle na debecie, piłka u środkowych obrońców, a w środku pola nie ma gościa chętnego tę piłkę przejąć! I nie była to jedna taka sytuacja.

Na koniec oczywiście dobór wyjściowego składu. Giggs, Young? Co ten Young takiego pokazał z Chelsea, że zasłużył na podstawę kosztem Valencii? Giggs? Nie dość, że w pierwszym składzie, to na prawym skrzydle? Kurwa, z dwa razy w życiu go tam widziałem. I jeden plus, od początku sezonu Antek zdecydowanie najjaśniejszą postacią z przodu obok RVP.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2013 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Liverpool FC 1-0 Manchester United (1.09.2013) - RedLucas - 01-09-2013 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości