Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoC: Manchester United 1-0 Liverpool FC (25.09.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
RE: CoC: Manchester United 1-0 Liverpool FC (25.09.2013)
Jestem zadowolony Smile
Wprawdzie nie wszystko może wyglądało tak jakby się chciało, ale chłopaki zagrali naprawdę dobry mecz. Od początku spotkania widać było jak bardzo im zależy, by dobrze zagrać i zmazać złe wrażenie po meczu z City. Widziałem ogromną chęć do gry- wszyscy wyglądali na bardzo pobudzonych, ale początkowo brakowało pomysłu na sforsowanie obrony gości. Na szczęście później już się udało.

Co mi się podobało?
Wymienność pozycji między Kagawą, Nanim i Rooneyem gdy atakowaliśmy. Shinji jest graczem, który naprawdę potrafi zrobić różnicę: jego mobilność i nieszablonowość jest niesamowita, ale żeby móc w pełni pokazać te umiejętności to powinien grać w środku za napastnikiem. Wczoraj nie był to jego najlepszy mecz, ale jeśli otrzyma kolejne szanse w środku a nawet wymieniając się z kimś ze skrzydła to jestem pewien, że wiele radości może nam przynieść.
Jones: chłopak jest niesamowity, po raz kolejny odwala kawał niesamowitej roboty: odbiera, przechwytuje, rusza do przodu naprawdę miło mi się patrzyło na jego grę. Może jednak on zostanie w pomocy? Wink Giggs za to nie do końca robił wszystko to co do niego należało...
Nani pokazał za to... dojrzałość. Był aktywny, podejmował dobre decyzje, napędzał ataki i szukał różnych rozwiązań. Jak dla mnie w kolejnych meczach powinniśmy bez wątpienia na niego stawiać.
Podobała mi się też gra Evans na środku obrony. Wprawdzie miał może jedną czy dwie niepewne sytuacje, ale ogólnie bardzo dobrze (do spółki ze Smallingiem) poradził sobie z Suarezem i Sturridgem.

Nastroje poprawione, awans dalej wywalczony, kilku piłkarzy pokazało, że nie można o nich zapominać i śmiało z lepszym skutkiem mogą zastępować kogoś z pierwszej 11.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-09-2013 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CoC: Manchester United 1-0 Liverpool FC (25.09.2013) - Lukas - 26-09-2013 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości