Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackburn 1-1 Manchester United (19.04.2008)
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (19.04.2008, 18.15)
Lukas napisał(a):Z tego co mi wiadomo to mamy 5 pkt przewagi nad Chelsea, a nie 6
/zobacz na datę pisania posta
Mecz będzie ciężki- to nie ulega wątpliwości. Z Blackburn nigdy nie grało się nam łatwo. Ich 9 miejsce w tabeli nie jest zaskoczeniem. W bramce mają bardzo dobrego Friedela a na ataku Santa Cruza, który ma strzelonych 15 bramek w lidze Dobrze że będziemy wiedzieć jaki wynik będzie miała chelsea, która gra już dzisiaj z Evertonem na wyjeździe. Ten wynik może być dodatkowym motorem napędowym Wydaję mi się, że po zaciętym meczu uda nam się wywieźć mimo wszystko 3 pkt. Chłopaki wiedzą że mistrz jest już na wyciągnięcie ręki i trzeba zrobić wszystko aby go zdobyć jak najwcześniej

Oni mają Santa Cruza, my mamy Cristiano Ronaldo. Ciekawe kto strzeli więcej bramek w tym meczu 8 -) mam nadzieję, że Cris w ogóle strzeli coś. Myślę, że powinniśmy dać większy nacisk na obronę i liczyć na kontry, bo musimy być bardzo ostrożni( Blackburn potrafi zaskoczyć ), lecz pewnie jak to diabły będą ciągle atakowali :twisted:
17-04-2008 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (19.04.2008, 18.15) - Donu - 17-04-2008 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości