Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #11
RE: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013)
Świetny mecz United, a pierwsza połowa wręcz kapitalna. W drugiej odsłonie Arsenal przykręcił trochę śrubę, ale obrona wytrzymała ciśnienie i mamy jakże cenne 3 pkt po kolejce która w dużym stopniu ułożyła się pod pod Czerwone Diabły. Dziś o dziwo, zgodzę się z Hubertem, bo trochę niepotrzebne to narzekanie po tak kluczowym zwycięstwie. Zwróćcie uwagę, że Carrick grał dziś z kontuzją, po meczu sam przyznał, że poskładali go tylko po to by mógł dziś zagrać, ale na kadrę raczej nawet nie pojedzie. Podejrzewam, że Evans też nie był do końca zdrowy.

United zagrali dziś przede wszystkim bardzo mądrze i szczelnie na tyłach. Wróciło stare, dobre, ale przede wszystkim skuteczne United Fergusona. Ograniczyli najlepszą do tej pory drużynę w lidze do niewielu okazji, a trzeba pamiętać, że Arsenal do tej pory wciskał bramki w każdym meczu. Ekipa z Old Trafford prowadziła grę, jakby to oni byli na szczycie, a Arsenal wyglądał przy nich trochę jak w poprzednich latach, czyli jak niedoświadczona drużyna z potencjałem, którego z różnych względów nie może wykorzystać i piszę to myśląc również o 2giej połowie. Po tym meczu trochę Arsenalowi armatki opadną, a United wysłali jasny sygnał dla rywali, że za wcześnie ich skreślano. Moyes znowu trafił ze składem, wielki szacunek mam do niego, że nie puścił dziś Januzaja, chociaż większość osób się tego spodziewała, czy nawet domagała, ale chłopak mógł się podpalić i słusznie wprowadzany jest stopniowo. Trochę zdziwiło mnie wejście Giggsa, ale tu też obaj członkowie sztabu się wybronili. Ten mecz to pokazuje, a ja zaczynam wierzyć, że po różnych zgrzytach na początku sezonu, teraz Moyes już naprawdę czuje tą drużynę i będzie tylko lepiej.

RedLucas napisał(a):od początku sezonu zachwyca mnie Jones na środku obrony (dziś nie tylko tu). Kolosalny postęp zrobił, niesamowicie dojrzał. Najpóźniejszym w przyszłym sezonie to będzie bestia.

W jakim przyszłym sezonie?! on JUŻ jest bestia! Uwielbiam go na środku obrony, albo w pomocy jako taki "patyk w szprychy" na szybkich i kreatywnych rywali. Owszem może być jeszcze lepszy i moim zdaniem będzie, ale dla mnie to JUŻ jest klasa światowa.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2013 01:10 przez Silvan.)
11-11-2013 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013) - Silvan - 11-11-2013 00:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości