Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 3-1 Manchester United (19.01.2014)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #10
RE: PL: Chelsea FC 3-1 Manchester United (19.01.2014, 17:00)
Zastanawiałem się dlaczego Moyes tak bardzo nienawidzi Kagawy. Czy naprawdę po ostatnim meczu wyglądał tak źle, że wolał wystawić Adnana na 10? Jak Michał wspomniał było to ustawienie w zasadzie tylko na papierze, bo albo oglądaliśmy go częściej na skrzydle albo najbardziej wysuniętego. Ciekawe jak się czuje teraz Kagawa gdy pod nieobecność Rooneya jego miejsce, człowieka, który przyszedł z renomą najlepszej "10" z Bundesligi, zajmuje 18letni młokos, który rozgrywa pierwszy sezon w Premier League. Nie zdziwię się jak Japończyk zaczyna już teraz szukać nowego klubu.

Druga sprawa. Moyes chyba znowu zaryzykował z wystawieniem człowieka świeżo po kontuzji. A nawet dwóch. O ile Jones miał przerwę miesięczną, ale można było liczyć, że skoro trochę trenował, to zaprezentuje się przyzwoicie. Generalnie tak było chociaż zawalił pierwszą bramkę. Bardziej chodzi mi o przypadek Evry, który w ostatnim spotkaniu schodził z kontuzją - planowany czas przerwy to tydzień. Bah, mecz z Chelsea następuje ósmego dnia i Evra gra. Dobrze, przypuśćmy, że Moyes wie co robi i Evrze nic nie grozi, ale Patrice znowu schodzi kulejąc! Moyes niestety nie uczy się na błędach i po Rooneyu załatwia kolejnego zawodnika. A alternatywy dla beznadziejnego Evry nie widać.

Ogólnie dyspozycja nie była zła. Pierwsze 15 minut było szalenie obiecujące. Naprawdę sądziłem, że ten mecz może się skończyć pozytywnie. Jednak w 17 minucie to się skończyło. Potem było jeszcze krótkie 5 minut szaleństw Adnana, chwila spokoju i 0:2. Potem niestety było już znacznie gorzej (krycie Valencii przy 0:3 książkowe) ze słodkim otarciem łez w postaci bramki Javiera.

Kolejna rzecz to arbiter. Pomyśleć, że on jedzie na Mistrzostwa Świata. I to po raz drugi z rzędu.. Jak widziałem minę Dowda podbiegającego do Nemanji wiedziałem, że zaraz będzie niewesoło. Uznał to jako frustrację wyładowaną na Hazardzie. Takie też odniosłem pierwsze wrażenie, ale w życiu bym nie pomyślał, że to jest faul na czerwoną kartkę. Skompromitował się chwilę później gdzie będąc konsekwentnym nie zdziwiłbym się gdybyśmy kończyli w dziewięciu. To zaskoczenie, że to jest tylko żółta, bezcenne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2014 10:46 przez allfanmu.)
20-01-2014 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC 3-1 Manchester United (19.01.2014, 17:00) - allfanmu - 20-01-2014 10:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości