Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 3-1 Manchester United (09.04.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45)
Bardzo cieszę się, że United jest teraz w takiej sytuacji. Napawam się atmosferą ćwierćfinałów, dawno nie doceniałem LM tak bardzo jak teraz. Cieszy mnie niezmiernie, że Diabły postawiły się Bayernowi i przed drugim meczem sprawa jest nadal otwarta. Ja już jestem dumny z Diabłów i będę dumny nadal, o ile tylko w drugim meczu obędzie się bez jakiejś większej katastrofy. Trzeba zdawać sobie sprawę, że w rewanżu będzie o wiele trudniej i sądzę, że Niemcy pokażą większą klasę u siebie bo na Old Trafford zostali jednak trochę zaskoczeni. Chcieli zagrać na luzie i spokojnie pyknąć United co najmniej jedną bramką, tak jak zrobiło to parę innych drużyn w tym sezonie i tu się przeliczyli. Teraz Guardiola bogatszy w doświadczenie zapewne lepiej to poukłada, a w dodatku trzeba ich jakoś śmielej zaatakować i na boisku będzie pewnie trochę więcej miejsca. Szanse są jak najbardziej realne, ale nie ma się co podpalać. Jeżeli United zaczną w Monachium na takiej motywacji jak w pierwszy meczu to będzie to połowa sukcesu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 10:54 przez Silvan.)
07-04-2014 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45) - Silvan - 07-04-2014 10:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości