Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 3-1 Manchester United (09.04.2014)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45)
Czas na rewanż.
W pierwszym meczu byłem mile zaskoczony przebiegiem spotkania. Wprawdzie nie był to mecz, po którym można mowić oh i ah na temat naszej cudownej gry (Rudzki musiał cały poemat na ten temat napisać), ale byliśmy znakomicie zdyscyplinowani taktycznie, obraliśmy skuteczną metodę gry przeciwko bardzo dobrej drużynie i to skutkowało. Świetni w obronie i groźnie kontraataku. Szkoda tylko straconej bramki, ale i tak nie jest źle- każdy z nas w ciemno wziąłby ten wynik przed meczem. Poza tym uważam, że zagraliśmy najlepiej jak nas to było stać na chwilę obecną- oczywiście było sporo niedokładności i chciałoby się, żebyśmy dłużej utrzymywali się przy piłce i mogli wymienić więcej podań na połowie rywali, ale generalnie można być zadowolonym.

A jak będzie wyglądał rewanż? Pewnie bardzo podobnie, z tą różnicą, że Bayern będzie jeszcze bardziej atakował i możliwie najszybciej starał się o o rozstrzygnięcie tego meczu. My natomiast musimy być skupieni, ostrożni i bezbłędni w obronie. W ataku trzeba postawić na szybkiego Welbecka, który znowu narobi szumu i może tym razem nie skiksuje. Na pewno nie możemy się otworzyć i iść na równą wymianę ciosów z Niemcami, bo zwyczajnie oni mają więcej argumentów. Oni są już ukształtowaną drużyną, u nas ciągle szukamy swojego stylu.

Ważne by dobrze wejść w mecz i nie stracić bramki na początku spotkania. Bayern nadal jest faworytem, ale tak sobie myślę, że przy odrobinie szczęścia może być naprawdę pięknie Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-04-2014 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45) - Lukas - 07-04-2014 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości