Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 3-1 Manchester United (09.04.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45)
Po meczu nie cierpię, nie jestem rozbity ani zawiedziony, ba! jestem umiarkowanie zadowolony z postawy United! Bayern i Manchester dzieli przepaść, której nie było widać w tym dwumeczu i dlatego jestem cholernie dumny z tej drużyny. Była walka, determinacja i chęci do samego końca, a tego nie raz w tym sezonie brakowało. Fenomenalny strzał Evry dał na krótką chwilę nadzieję, że MOŻE JEDNAK, ale Niemcy szybko złapali kontakt, od razu przejęli kontrolę i już jej nie oddali. Szkoda tak głupio traconych bramek, ale taka jest piłka. Bayern ma kapitalnych zawodników, którzy zaczęli grać dopiero kiedy mieli wynik w plecy i przesądzili o losach meczu. Mimo słabszej postawy w grze obronnej Vidić i Evra pięknie pożegnali się z LM w barwach United, oba gole zapamiętam na bardzo długo i lądują w moim archiwum ulubionych bramek. Myślę, że United po tym jak fatalnie ten sezon się układał do tej pory odzyskali ostatecznie trochę godności. Można z tego meczu śmiało wynieść pozytywy i wrócić z podniesionym czołem do Manchesteru. Właśnie postawą w tegorocznej edycji LM drużyna udowodniła, że jest tu na czym budować i trzeba się właśnie na tym skupić.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2014 22:57 przez Silvan.)
09-04-2014 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45) - Silvan - 09-04-2014 22:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości