Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 3-1 Manchester United (09.04.2014)
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #9
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45)
Ogólnie jestem zadowolony z postawy naszych, grali o awans, nie poddali się, chwała im za to. Optymizm jest, zobaczymy okienko transferowe i w przyszłym sezonie wracamy do walki o mistrzostwo. Ale po meczu mam też inna uwagę, która mi się w oczy rzuciła. A mianowicie:
Wszyscy mówią, że ta stracona pierwsza bramka na remis Bayernu tak zmieniła mecz i dodała Bayernowi skrzydeł, a mi się wydaje, że momentem zwrotnym w meczu było strzelenie bramki właśnie przez nas. Szybkie wyrównanie pomogło Bayernowi - zgoda. Ale wydaję mi się, że nasi za bardzo się otworzyli dzięki strzelonej bramce. Bayern wyrównał, a nasi, zamiast grać to co grali do tej pory, zaczęli iść na wymianę ciosów, co jak wszyscy uważali przed dwumeczem z Bayernem, to będzie samobójstwo. Niestety okazało się faktycznie, że tak było, bo graliśmy ładnie do przodu, a z tyłu zaczęły powstawać luki, przez co Bayern strzelił drugą, a potem trzecią bramkę. Ciekawi mnie jakby to się skończyło gdybyśmy dalej grali przez te ostatnie pół godziny jak przez te 150 minut dwumeczu. Ale teraz to niestety tylko gdybanie.

A na koniec jeszcze tylko odnośnie końcówki tego sezonu. Po prostu obowiązkiem jest awans do LE (bo do LM to raczej już nie ma szans) z jednego powodu o którym nikt nie wspomniał chyba, a mianowicie - ranking UEFA. W tym roku w LM odpadliśmy w 1/4 finału, ale w poprzednim w 1/8, a jeszcze prędzej już w grupie, do tego jak jeszcze w przyszłym sezonie zabrakłoby nas w Europie, to możemy dużo w tym rankingu spaść i potem może być już trudniej nawet w grupie jak będziemy losowani z 2 koszyka...
10-04-2014 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Bayern Monachium - Manchester United (09.04.2014; 20:45) - Almatziol - 10-04-2014 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości