Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #7
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
"AND THE MOST IMPORTANTLY...HE ALWAYS MAKE US BELIEVE" - to oczywiście o Fergusonie. Tego właśnie oczekuje po LvG, tego czego nie doświadczyłem za Moyesa. Nie chcę już więcej siadać przed telewizorem i myśleć czy dzisiaj będzie kompromitacja, czy może jednak nie, przed derbami z City chcę myśleć o zwycięstwie, nie o uniknięciu bęcków. Temat Moyes poleciał na szczęście do archiwum, bo ja nie mogłem czytać, że "szkoda, że mu nie poszło", "życzę mu jak najlepiej". Ja tak nie mogę, wręcz odwrotnie, życzę mu jak najgorzej w trenerce. Tak jak Ferguson mówił, że nigdy nie zapomnimy kibicom Sunderlandu, tak ja nigdy nie zapomnę Moyesowi tych wypowiedzi o starym i słabym składzie z którym nawet Ferguson miałby problemy, albo tej błyskotliwej wypowiedzi o dążeniu do poziomu prezentowanego przez City. Zrozumiałbym słabe wyniki (chociaż 7 miejsce i kompromitacja w krajowych pucharach to jest tragiczny wynik), ale nie ośmieszanie klubu na co drugiej konferencji prasowej. Moyes w ciągu roku zniszczył mentalność zawodników, zniszczył zespół, zniszczył historię.




Czego chciałbym jeszcze od van Gaala? Życzeniowo to gry skrzydłami, czyli także kupna skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia (tylko nie Sancheza Sad ). Ale jak będzie naprawdę, jaki ma pomysł na zespół to wie tylko on. Dlatego tym bardziej czekam na początek sezonu, bo jestem ciekaw jakie ustawienie wybierze Holender. Jak zmieści w jednej jedenastce Roo i Robina, co zrobi ze skrzydłami, co zrobi ze środkiem pola, co zrobi ze środkiem obrony. Pytań jest mnóstwo, a na odpowiedzi trzeba będzie niestety długo poczekać Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
12-06-2014 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - Ruuuuuuuuuud - 12-06-2014 09:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości